arkadaşlar dikkat edelim..!

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
bugun dersaneden çıktım eve gelmek için bi dolmuşa bindim..dolmuşcuya 10 ytl verdim adam para üstünü verdi.. 5 ytl kağıt para onun içine gizlenmiş bi 1.000.000 TL..bi kaç tane de bozuk para..tabi bn bunu kontrol etmedin cebime attım..dolmuştan indim, eve giderken pogaça, simit gibisinden açlığımı bastıracak bişeyler almak için girdim bi pastaneye..hesap 2.30 kuruş tuttu ben bozukları saydım eksikti bari şu 5 YTL yi veriyim dedim..içinde 1.000.000 TL' yi gördüm normal 1 YTL sandım ve bozukların üstüne koyarak kasada duran kadına verdim sonradan dikkat edince eski para olduğunu anladım..kadından özür diledim, parayı geri aldım..dolmuş şöförününde kulağını bayaa bi çınlattım..haalada çınlatıyorum:boese157: ..bundan sonra para üstüne bakıcam, sayıcam öyle cebime koyacam..paranın peşinde değiilim:) , sizinde dikatli olmanızı istedim..sadece uyarmak istedim..

artık dolmuşcuları 2 kere sevmiyorum; hem trafikte bize davranışlarından dolayı, hemde bu olay işte:(

• Beğen
Tepkiler: t-genc ve sare
Scudo

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
çok sagol bızımle paylastıgın ıcın
iyiki 1 ytl gibi fazla önemsenmiycek bi paraydı yoksa sonuc daha kotu olabılırdı

Tepki
3
Valla ben de mesela bir dolmuşa bineyim parayı vereyim amaeer para arttıysa parayı saymam.Ama bu olay kulağımıza küpe olsun