arkadaşlar bu ney

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
bir adam bana facebook üzerinden bu mesajı göndermiş
Konuşma başlangıcı: 23 Haziran

18:13
Barr Michael Gyan

Ertuğrul Sevgili
Bugün nasılsın?
Benim adım Avukat Michael Gyan Togo federal cumhuriyette hukukun bir avukat. Ben burada güç ve otorite ile kazanılmış bir avukat olarak sizinle iletişim kurmak istiyorum. Genç Bay Dema Emil kişisel bir avukat değilim
Togo Cumhuriyeti baş ana yüklenici oldu Ertuğrul,. Nitekim olarak, finansal ve başka varlıkların zengin oldu. Togo geri ülkede memleketi geri dönen zaman o ölümcül bir kaza onun aile üyeleri ile birlikte öldü. Yani, onun banka müdürü boyunca on üç milyon 580.000 ABD Doları (13580000000. USD) tutarında banka ile sol bırakılmış olan bir miktar anlamak gerekiyordu. Ben, benim aramalar boşuna hepsi, benim geç müşterinin akraba araştırmalar yapımında benim kendi çalıştı, ama var. Yani, elçilik gitti ve aynı adına göre bana e-posta adresini verdi ki
onunla taşıyan. Diğer bir deyişle, onların gözaltında yasal olarak miras fonun iddia için banka müdürü size tanıtmak istiyoruz. Daha fazla açıklama için benim özel e-posta adresi üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi ve açıklamalar için e-posta adresinizi vererek acilen bana cevap lütfen.
Anlayışınız ve benimle karşılık mümkün olacak gibi önceden işbirliği için teşekkür ederiz.
Saygılarımla,
Avukat Michael Gyan.
hayla anlam veremedim ya biri benlen dalga geçiyor yada başka birşey var ortada :eek: :eek: :eek:

Scudo

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
bu üçkağıt kardeşim çoğu kişiye atıyorlar aynı postalardan sana miras kalımışta bir miktar para göndermen gerekiyor bu yazan arkadaşa o zaman o sana bütün mirasi gönderecekmiş :) safsata hepsi boşver işine bak

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
tamam o zaman ben geri sıkıcı hayatıma döneyim :uyku: :uyku:

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Bu facebook mesajına cevap yazın. Mümkün ise mesajınıza lüks bir ortamda çekilmiş resminizide ilave edin. Mesela bir sarayda çekilmiş bir resim olabilir. Altınada evim veya yazlığım yazın.

Muhtemel senaryo , size bir mesaj daha gelecek , hesabınıza hatırı sayılır bir meblag göndermek için , formaliteleri halletmek için kullanılmak üzere , sizden mesela 5.000 dolar gibi bir masraf isteyecektir.

Bunada cevap yazın. Masraf göndermek için havale masrafı lazım sen 500 dolar gönder diye sonuçlayın.

Bir daha geriye dönüş olmaz.