Arkadaşlar akor sehpası alıcam ama nasıl uygun fiyata hallederim?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında mtbcandir tarafından paylaşıldı.

1. mtbcandir

mtbcandir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba ;

Crossridelar akor kaçırıyor fabrika çıkışlı geldi daha iki üç ayda akoru gitti aletin. Çok hor kullanan biri değilim ama malum sebeplerden akor kaçıyor. Ustalarda sağolsun yüksek ücretler istiyor. Onun yerine akort sehpası almayı düşünüyorum. Sizce şu alttaki resimdeki gibi alsam iş görür mü sıfıra sıfır yapabilir miyim ? Yoksa bunun yerine ne alsam iyi olur ?

2. Zekeriya Çab

Zekeriya Çab Bisikletkolik

Seviye:
    Minoura da gayet iyi ben aldım iş görüyor fakat akor işine biraz
    Dikkatli
    Olmak gerekiyor tekerin merkezi bozulmamalı tellerin gerginliği eşit olmalı eşit olunca düzgün oluyor gerginlik eşit olmayınca tekrar çabuk bozuluyor. Tension meter almalısınız birde. Sağlıklısı öyle oluyor.

ihsan onur şener bunu beğendi.
  3. ihsan onur şener

ihsan onur şener Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bana kalırsa düşük maliyetle siz üretebilirsiniz. Detaylar forumda vardı ;)

İlginizi Çekebilir

20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...