arkadaşlar acil yardım

Tepki
6
Slm arkadaşlar, şu an yurtdışındayım ve burda çok beğendiğim bir bisiklet olan 2011 model specialized stumpjumper 26 hardtail comp. 2.el buldum ,fiyatı 2.200 tl ,üzerinde donanım olarak full sram s0 var ve kadrosu full karbon ,
bisikletin görünümü fena değil biraz yorgun ama kırığı çarığı yok bakıldığında,
sadece merak ettiğim eğer ilerde sram donanım problem yaratırsa yerine full simano xt takabilirmiyim, yani frame buna uygunmu ve 2.el karbon kadro problem yaratırmı sizce, nelerini kontrol etmem lazım bisikleti almadan?
çok soru sordum galiba, şimdiden çok teşekkür eder iyi forumlar dilerim
saygılar

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gayet iyi fiyat. Seninde aklına yattıysa almaya değer bir bisiklet, Sram ile sorun yaşayacağını sanmam ama 2011 oldundan yıpranmalar olmuştur illa, donanımları iler ki zamanlarda istediğin bir değştirebilirsin, sıkıntı yok.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
link vere bilirmisin? Karbon kadro ve sram xo donanim icin pek iyi bir fiyat.

Tepki
6
@murat cömez
bisikleti elden alıcam ama sıfırının linkine bakayım internetten bulabilirsem hemen yazıyorum

Arkadaşlar bisikletin donanımı aşağıdaki link de sram s0 değilmiş bu arada, ama s7 ve s9 kombine edilmiş, lütfen görüşleriniz,
saygılar
http://www.evanscycles.com/products/specialized/stumpjumper-ht-comp-2011-mountain-bike-ec024997

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Peki hangi ülkedesiniz?

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@coşkun tafkid
Simdi coskun bey, bsikleti görmeden bir sey diyemeyiz. Orjinal donanimlada olsa fiyati cok iyi ama karbonda biraz dikkatli olmak gerekiyor. Aluminyum daki gbi ufak yaralari göremesiniz, yani karbon bir yerinden sacteli inceliginde bir darbe almis olsa görünmez yola dogru giderken kirilir. Dedigim gibi fiyat olarak cok iyi ama yine de ben sahsen karbonu 2. el almazdim.
Peki faturasi garantisi falan varmi o bisikletin? Eger garantisi ve faturasi varsa bir ihtimal kirilmis olsa degistirme sansiniz olabilir ama buda sadece bir ihtimal.

Tepki
6
@murat cömez
garantisi yok faturasıda yok, eğer kırılırsa değiştireceklerini yada para iadesi yapacaklarını sanmıyorum açıkcası :)
Neyse biraz daha düşüneyim, tavsiyeniz için teşekkürler, iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez