Arkadaşlar Acil Mavic 26 Siyah Jant Aranıyor !

Tepki
110
Normalde bu konuyu diğer forumda açmam gerekiyordu ama bu Jantın bizim serilerde kullanıldığı için burda açmak zorunda kaldım ! Hafta içi geçirdiğim bir kaza sonucu Arka 26" MTB Mavic Crossride d. Siyah jantımın çemberi kırıldı :( Göbek ve teller sağlam Alikut ve Tonkawa kullanıcısı varsa ellerinde bu jant veya çemberden yardımcı olacak arkadaşların buraya mesaj atmaları yada kendi kullandığım 5377885610 numaralı çağrı atmaları yeterli olacakdır ... Şimdiden Teşekkürler ...

Scudo
Tepki
110
Hayatımda böyle kepazelik görmedim Manisadaki Fabrikada dahi mal yok yaa tam bir rezillikle karşı karşıyayım ! Bi bisiklete 4.400 lira fiyat koyup satıldık malları sayıyoruz yedek parça yok demek ne kadar basitmiş yaa :((

Tepki
110
Nerdeyse umudu kesmiş durumdayım ! Tonkawa sizi kendisine aşık ediyor arkadaşlar ne yapalım kırık çemberlede olsa yola devam diyorum ...

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
mavic türkiye distirbütörü marintek aş. onlarla iletişime geçiniz. ayrıca sizden kaynaklanan bir durum değilse de garanti kapsamında ya çemberi yada komple seti değiştirmeleri gerek.

Tepki
110
Sağol dostum çemberin kırılış sebebi arkadan aracın hızla bana vurmasıydı ! Olay kaza lastik ve diğer arka aksam çarpışmanın şiddetinin yüksek olmasına rağmen hiçbir zarar görmedi ! Karbon kadroda çarpışma esnasında esnediği için kendini kurtardı ! Umarım son olur dediğin yerle iletişime geçicem ...