### Arkadaş Grubu Aranıyor :) ###

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında MertSayın tarafından paylaşıldı.

1. MertSayın

MertSayın Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.. Uzun bir süreden beri forumu takip ediyorum ve forumdaki üyelerin yardımıyla kendime bir bisiklet edindim :) Okmeydanı'nda oturuyorum ve yaklaşık iki haftadan beri yalnız başıma Okmeydanı-Taksim-Beşiktaş-Karaköy-Okmeydanı güzergahında turluyorum ve zevk alamıyorum.. (yalnız olmuyor :)) Birlikte pedallayabileceğim bir arkadaş grubu arıyorum.. İletişim için; SayinMert@windowslive.com veya 0554 228 28 89 nolu telefonu kullanabilirsiniz.. Teşekkürler :)

2. Arch_Angel

Arch_Angel Yeni Üye

Seviye:
    mert arkadaşım sanırım msn e eklemişsin beni.. ahh birde kim olduğunu söylesen zira tanımadıklarımı pek msn e eklemem :) neyse artık kim olduğunu biliyorum biz haftada en az 2 akşam çıkıyoruz 2 arkadaşım daha var istersen katılabilirsin bize çıkacağımız zaman ben sana msn den yazarım.. :)

MertSayın

MertSayın Kıdemli Üye

Seviye:
    Durumu özel mesaj ile anlattım.. Saygılar :)

4. muhammed yılmaz

muhammed yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    eslik etmek isterim ama bana uzaksın geri donusum zor olur

5. muhammed yılmaz

muhammed yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    bu arada ben s.ciftliginde oturuyorum

6. Fırat Şengöz

Fırat Şengöz Aktif Üye

Seviye:
    Tempo çok yüksek olmazsa ve rotayı biraz düzenlersek bende eşlik edebilirim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...