Arka ve ön çamurluk

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

bisikletimde çamurluk yoktu geçenlerde yağmur yağdı arkamı komple ıslamış teker çamur,su atmış gittim ertesi gün ön arka çamurluk taktırdım ama arkamı azda olsa yine sıçramış su fotoda gördüğünüz arka çamurluk yukarı aşşağı ayarlanıyor normalde ortada kullanıyorum arkadşım yağmurlu havalarda iyice indir tekere değdi değecek şekilde su atmaz dedi sizce nasıl kullanmalıyım yağmurlu havalarda bide ön amosorlerim oldukça güzel küçük bi kasiste bile çok hassas onun için çamurluğa tak tak vuruyor bozuk yola falan geçince amosor iniyor çamurluğa vuruyor sizce öndeki çamurluğu sökiyimmi nabıyım
    bide yağmurlu bi günde çektim biraz çamurlu bisiklet k.bakmayın
    firiklerinizi bekliyorum

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Boyut:
      111,4 KB
      Okunma:
      63
    • 2.jpg
      2.jpg
      Boyut:
      102,5 KB
      Okunma:
      61
    • 3.jpg
      3.jpg
      Boyut:
      94,2 KB
      Okunma:
      58
  2. skaymaz

skaymaz Aktif Üye

Adı:
    SAADETTİN
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Çamurluğu lastiğe kadar indirirsen daha çok faydasını göreceksin.

Burak_Cakir ve BF Okuru bunu beğendi.
    BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Yardımın İçin Teşekkürler skaymaz

skaymaz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-1-7_21-37-56.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...