Arka lastiği havada tutmak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arka lastiği havada tutmak için hazırda satılan bir şeyler var mıdır? Garaja koyup rahat rahat çalışabileceğim. Ne kadar küçük olursa o kadar iyi olur. Özellikle vites ve hd fren ayarı yapmak için kullanacağım.

Scudo

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bununla iligli forumda birçok ev yapımı stad yaplışı hakkında konu var araştırmanı tavsiye ederim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ne kadar havada? ben 2 ayaklı park ayağı alacaktım sırf bunun için ama sonra vazgeçtim. şu şekil sizin işinizi görmez mi?
http://www.bisikletsepeti.com/upload/data/_thumbs/images/products/m/massload_park_ayagi.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@çağatay_çankaya ev yapımıyla uğraşmak gerek. Benim vaktim yok malesef..

@cumali55 yerden bir kaç cm yükselmesi yeterli benim için. Park ayağı da iş görür aslında şimdi şöyle bişey buldum. Olur mu acaba?

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@pohuman zaten park ayaklarının fiyatları da genelde o civarlarda. ama gösterdiğiniz ürün park ayağından çok daha kullanışlı olur. sonuçta park ayağı kullanırken ön kısma baskı uygulayıp arka tekerin kalkmasını sağlayacaksınız ama bu üründe öne dokunmanıza bile gerek yok.

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Ayni ürünu aliexpresten alabilirsiniz daha uygun fiyata fakat yukarda vaktim yok demissiniz kargonun ne zaman gelecegi belli olmaz.

cihangir

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
forumda satılıklar arasına bak ikinci el stand satanlar var.

bu arada arka lastiği havada tutmak başlığını görünce bisikleti o şekilde kullanmak gibi algıladım. var mı öyle baba yiğit diye merak ederek girdim. bir ara birileri daha sormuştu baya bir tartışma ortamı olmuştu olur olmaz diye. :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@cumali55 bende sizin gibi düşünüyorum.

@kasapogluu aliexpress'ten bir çok ürün aldım ve ortalama 3 haftada geliyor. 3 haftada kendim yaparım zaten. :)

@çağatay_çankaya burdaki demircilere iş yaptırmak ne mümkün. Uğraşmaz bile, başından savar.

@kasapogluu kullanacağım yer apartmanın ortak yeri. Bana ait olsa baya bişeyler yaparım ama malesef. :)

@cihangir 2. el de işimi görür. Bir göz atayım en iyisi. :) Ön tekeri sadece kaldırımlardan çıkarken kaldırıyorum. O da anlık tabi. Bi de arkayı kaldıracam. :D