Arka göbek hakkında soru

Konu, 'Tekerlekler' kısmında SPEEDY CYCLER tarafından paylaşıldı.

1. SPEEDY CYCLER

SPEEDY CYCLER Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar arka göbeklerle ilgi tanıtımlarda QR ifadesi kullanılıyor. Bu ifadenin manası rulmanlı göbek anlamına mı geliyor?

2. ilker çelikcan

ilker çelikcan Kıdemli Üye

Seviye:
    QR, Quick Release anlamına geliyor. Tekerin anahtarsız sökülüp takılabilmesini sağlayan, göbeklerde somun-cıvata yerine kullanılan, küçük bir kol olarak görebileceğiniz parça oluyor kendisi.

3. Soundstream

Soundstream Yeni Üye

Adı:
    Nedim
    Dirt jump toplamaya calisiyorum ve arka gobek konusunda baya ugrasiyorum soyle ki 26 bikes alisveris yapmaya kalksam 30 euro kargo+60 euroda gobek 100 euro cikiyor.Crc den alisveris yapiyim diyorum bu seferde 90 euro gobek+8 euro kargo tutuyor yani her halukarda online internet siteleri fiyatlarini ayarladiginda. 100 euro veremiyorum.Benim sizden istedigim 135*10mm lik disk uyumlu bir gobegi nasil alabilirim.Bu arada 135*10mm arastirdigimdan biliyorum belki yanlisim olabilir bu olcu konusunda

İlginizi Çekebilir

STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......
upload_2016-8-24_10-55-54.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...