Arka Bagaj Bağlantı yerleri yok ne yapabilirim?

Tepki
9
Bisiklet
Carraro
Merhaba,

Carraro Daytona 436 bisikleti var. Arka bagaj yerleri yok. Sele bağlantısı hariç sağlam bir bağlantı yaparak arka bagajı nasıl bağlayabilirim acaba ?

Not : Kadrodaki bağlantı delikleri yok.

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@okan demirkaya

Alt kısımdaki delikleri varsa, orayı kullanıp, sele borusuna taktığın 2. bir kelepçeye de bagajın üst kısmını monte edip kullanabilirsin.

Tepki
9
Bisiklet
Carraro
@Gökhan Toros

Teşkkürler deneyceğim.

@Barış TURAN

üstte kadroya bağlantı yerinizdeki deliklerden bende yok orası düz bir şekilde duruyor.

Tepki
9
Bisiklet
Carraro
@Barış TURAN

Delik açmam sıkıntı doğurabilir. Zaten delik açıcak olsam başka çözüm aramam herhalde. Kadroya zarar vermek istemiyorum

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Sele borusuna monte edilen, şu tür bagaj bağlantı adaptörleri mevcut. Türkiye'de kim, kaça satar bilmiyorum ama ebay'den falan makul bir fiyata rahatlıkla temin edinilebilir.

Kullanmadığım için mukavemeti konusunda bir bilgim yok ama kadroya delik açmaktansa daha sağlıklı olacaktır kanısındayım.

http://i.imgur.com/DSMTL8I.jpg

• Beğen
Tepkiler: okan demirkaya
Tepki
9
Bisiklet
Carraro
@Sefa

Şöyle birşey buldum

(link)

(link)

ancak ikisi arasındaki farkı çözemedim.

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
@okan demirkaya

Tek bir site üzerinde, aynı ürüne ait çeşitli satışlar varsa genellikle markaları farklı oluyor. Burada da isimlerde hafif bir oynama var ama iki ürün için de aynı görselin kullanılmış olması, tuttuğunu kopartma mantığı güttüklerini düşündürdü bende. :D

Ama yanılıyor olabilirim ve farklı markalar ya da farklı materyallerden üretilmiş ürünler de olabilir. İlan sorumlularının işgüzarlığına gelip aynı resmi kullanmışlardır belki de. :)

Tepki
9
Bisiklet
Carraro
@Sefa

m-vave'den delta bisiklette de gördüm. En mantıklı çözüm gibi geldi.. Kullanış durumu da iyi gibi. Teşekkürler