Arka arttırıcıdaki sorun

Konu, 'Trek' kısmında Birhan Albayrak tarafından paylaşıldı.

1. Birhan Albayrak

Birhan Albayrak Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    merhabalar sorunumu söylüyorum,bir çözüm üretebilirseniz süper olucak.Ben bi kaza yaşadım yol bisikletimle,20km/h hızla viraja girerken virajdaki çukuru fark edemedim ve düştüm.O yüzden arka arttırıcıda garip bir sorun çıktı,sorun şu;pedala fazla baskı yaparsam öncelikle biraz ses çıkıyor sonra pedal birden kendini bırakıyor,sorun ne bilen var mı?:eek:

2. Emre Örsel

Emre Örsel Aktif Üye

Adı:
    Emre
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    vites ayarlarını gözden geçirmeni tavsiye ederim aynı sorun bende de vardı şu iki vidayı sıkınca düzeldi (sen dikkat et ne yaptığını bil ona göre vidaları gevşet-sık).

3. papsukkal

papsukkal Yeni Üye

Seviye:
    Bu iki vida en kucuk disli ile en büyük dişli arasindaki sınırı ayarlamiyor mu? Eger bu vidalar ise çözüm olmayacaktır.

4. Recep G

Recep G Aktif Üye

Bisiklet:
    Santos
    Seviye:
    Attırıcıda değilde dişlilerde yamukluk olabilir mi? Zincir sıyırıyor sanırım arkadaki dişlileri?

5. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Kadro kulağı da yamulmuş olabilir.

6. çağrı can

çağrı can Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Gecmis olsun. Vites kablolarini kontrol et boryerlerden kurtulmus plabilir. Birbaskasi surerken sorunu yakindan gorebilirsen bence daha kolay cozeesin

7. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Evet tugran arkadasimiza katiliyorum. Eger bisiklet arka atiricinin üzerine düsmüsse kesin kulak egilmistir. Düsmeyle vida ayarlari bozulmaz ve kablolarda yerinden kolay kolay cikmaz.

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2016-5-10_14-56-31.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...