Arka Amortisorümde sekme var.

abcde_

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
merhaba dostlar bisikletimde bir ara arka amortisorde sekme vardı yanı bu sekme dedıgım ornegın seleyı kendıme doğru cektıgımde tık tık edıyor yanı amortisörde boşluk var yukarı aşşağı oluyor ben o zaman servıse goturmustum amortisörü cok actıgımı soyledı ayarını yaptı ve sekme kesilmişti şimdi yine olmaya başladı bu sefer sıkıyorum ama olmuyor ne yapsam tekrar servis yollarımı yoksa kendim becerirmiyim.

Scudo

OsmanBayraktutan

Aktif Üye
Tepki
12
o sıkıntı benim bir arkadaşımda da oldu hiç uğraşmadı uzun bir sele borusu aldı bayağı uzun ve arka amortisörü iptal etti belki sende öyle yapabilirsin..

abcde_

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
@OsmanBayraktutan

yok ıptal ettırmemde neresını sıkayım ya yolda gıderken bır sıkıntısı yok tıkır tıkır calısıyor ama yukarı cekınce sekme yapıyor. ya ben dert etmemde bisiklet satılıkta alıcısı cıkarsa böyle vermiyeyim sonra küfür yeriz kulağımız cınlarrr. :D

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
@Hasan Karagüney

yok yok sen sat onu kimse küfür etmez :D

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
alıcısı çıkar umarım.. çift amortisör pek tercih edilmiyor... ağırlığından ötürü

abcde_

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Bianchi
biri bana mesaj attı dedi işime gidip gelirken kullanıcam dedi fiyat olarak 150 tl dedi 150 tl ye bianchiyi nerden bulacak acaba benim fiyat 250 son dedim. :D dağ bisikleti ama başka amaçla kullanmak istiyenler alıyor. bazılarıda çocukları babalarından bisiklet istediğinde fiyat uygun olsun hangisi olursa olsun dıyor babalar alıyor bir tane dağ bisikleti ama cocuk normal kullanıyor o yüzden ön amörtisorlüymüş arka amörtisörlüymüş öyle takıntısı olan fazla yok.