Argos bisiklet grubu Kayseri

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında lahmando tarafından paylaşıldı.

1. lahmando

lahmando Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba
    her hafta pazar günleri yaptığımız gezilerimize BEKLİYORUZ etkinlikler argos BİSİKLET grubu KAYSERİ face adresinden takip edebilirsiniz

vraptor bunu beğendi.
  2. barisimnet

barisimnet Yeni Üye

Adı:
    Barış
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,
    Kayseri Merkezde ikamet ediyorum. Foruma büyük bir heyecanla kaydoldum. Yeni bir bisiklet sürücüsüyüm. Kayseri' den arkadaşlar varsa; bir çay kahve içip sohbet etmek isterim.

Aysenur ve vraptor bunu beğendi.
  3. ahmetizmir38

ahmetizmir38 Yeni Üye

Adı:
    ahmet izmir
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben de yeni sayılırım.En kısa zamanda tanışmak üzere Kayseriden hepinize selamlar...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. mdklinik

mdklinik Yeni Üye

Adı:
    M Doğan
    Merhaba arkadaşlar ben de foruma yeni katıldım yol bisikletine ilgisi olan arkadaşlar varsa beraber antrenman yapmayı çok isterim

İlginizi Çekebilir

upload_2016-1-7_22-26-54.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...
upload_2017-2-6_15-36-24.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....