Arazide SEDONA 729

Tepki
2
Bisiklet
Whistle
(link)(link)(link)(link)(link)(link)
Bisiklete alışma sürecini atlattım şimdi kendi çapımda keyifli turlar yapıp dağ tepe geziyorum işe bisikletle gidiyorum tek başıma bir yere gideceksem arabamı pek kullanmıyorum hem spor hemde keyif oldu benim için bugünki gezimden birkaç resim paylaşmak istedim .Arada biyerlerde atıştırmak yada bi çay içmek de ayrı bir keyif:)

• Beğen
Tepkiler: Emre Kalyoncuoğlu
Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Hayırlı olsun çok güzel bisikletiniz. Güle güle kullanın. Keşke herkes sizin gibi düşünse. :)

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
güle güle kullanın sedona candır... :)

Burak ÖZBEK

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Colnago
Güzel fotolar, bisiklet de yerinden ve halinden memnun gibi. Olması gereken yerde olduğu için sanırım :alkis: Kazasız bol pedallar dilerim.

Tepki
2
Bisiklet
Whistle
teşekkürler arkadaşlar hepimize kazasız belasız keyifi sürüşler

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
çok güzel bisiklet. kazasız bol pedallar diliyorum. yalnız hocam, ilk fotoda, bisikleti oraya helikopterle mi götürdünüz yaw? o nasıl bi arazi öyle :) bravo walla

Tepki
2
Bisiklet
Whistle
manisada spil dağının yanında olunca böyle dağ bayır gezme imkanımız oluyo küçük bisiklet parkuru gibi bir yoldu girdim çok güzel ama kısa az ilerde büyük bi kayayla son buluyor :)

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
mtb için daha güzel manzaralı bir parkur düşünülemez bence. çok şanslısınız. keyifli bol pedallar :)