Arazi ve Asfaltda Lastik Değiştirme Hakkında Soru

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında OnurÖzdağ tarafından paylaşıldı.

1. OnurÖzdağ

OnurÖzdağ Kıdemli Üye

Adı:
    Onur Özdağ
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhabalar, Mosso Minerva 670 kadrolu toplama bir bisiklet sahibiyim. Elimde 1.75 Rubena Flash ve 2.15/2.35 Kenda Nevegal lastikler var. Yakında turlara başlayacağım ancak araziye çıkmayı da istiyorum dolayısıyla birini kullanıp diğerini bir kenara koymam olası değil. Lastiklerimi çok(baya çok) değiştirirsem jantlarımda sorun çıkar mı? Sorun çıkarsa eğer uygun fiyata bir jant bulursam her jantı çıkarıp takışımda balata mesafe ayarı yapmam gerekir mi? Şimdiden teşekkürler.

2. Tasogare

Tasogare Bisikletkolik

Adı:
    Mugen
    Seviye:
    lastikleri düzgünce tak çıkar bişey olmaz, gerekirse yanaklarını köpükle (lastiğin :)

OnurÖzdağ bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-5-4_14-38-12.png
Spor dediğimizde aklımıza, o spora yatkın kasları olan atletler geliyor. Örneğin, maraton veya yol bisikleti yarışından bahsediyorsak, hem kardiyovasküler sistemin hem de ilgili kasların...
8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...