aranıza yeni katıldım fikirlerinize ihtiyacım var:D

burhanozer

Forum Demirbaşı
Tepki
85
arkadaşlar 2 gün önce carraro 915 flat yol bisikleti ile aranıza katıldım
http://www.carrarobisiklet.com/Images/Products/1920/CARRARO-915-D-AMBIEZ-KIRMIZI-v1can.jpg
alyan seti ve yama seti ihtiyacım var
termal içlik ihtiyacım var
birde rizer gidon almayı planlıyorum

sizce ihtiyacım olacak olmazsa olmazlarım nelerdir nelere ihtiyaç duyacağım
aşagı yukarı 250 tl kadar param var bu ihtiyaçlar için ayırdığım sizce paramı nasıl harcamalıyım

Scudo

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Şuan iyi kötü bir bisikletin var fakat gidonu en sona koyman daha iyi olacaktır.
Kask,alyan seti,yedek iç lastik,pompa,zincir sökücü v.b daha çok bunlara önem vermelisin Yolda kaldığın zaman termal içlik ve gidon kurtarmıyacaktır onlarıda zamanla alır takarsın.

burhanozer

Forum Demirbaşı
Tepki
85
haklısınız evet ama hepsini çıkarrım sanırım bu paraya bi aradan
alyan takımı
kask
iç lastik ve yama seti
pompa
levye
birde çanta

şuan için bunlara param yeter gibi sanırım peki malzemeleri hangilerinden önerirsiniz

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
siz bir mesajınız da bu bisikleti çok uygun fiyata aldığınızı belirtmişsiniz acaba hangi siteden aldığınızı öğrenebilir miyim?

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Alyan takımını Zincir sökücülü v.b çok fonksiyonlu bir Alet alabilirsiniz Delta bisiklete bakınız.
Kaskda 2.el bölümünde satıyorum bakarsanız.Prowell markası genelde uygundur prowellerede bakabilirisiniz.
Pompa sanırım senın iç lastiklerin italyan siboplu çift yönlü bir giyo pompa v.b işini görür.
levyeyi anlamadım gerek olucağını zannetmiyorum lastik sökmek içinmi acaba ?
Çantada kampçıların kullandığı tarzdan bişi olabilir belden göğüsden destekli. Uzun turlarda çanta biraz insanı sıkar oyuzden gidon çantası veya sele altı çanta sizin işinizi görür pompada suluk yerıne montajlana biliyor.