Aranıyor - Pro arka ışık için kelepçe

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Berke ÖZTÜRKMEN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Berke ÖZTÜRKMEN

Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba,

Yollarımızın durumu malum. Düzgün sarsıntısız bir sürüş yapmak neredeyse imkansız. Bozuk yollara kurban verdiğim bu arka ışığımın kırık olan kelepçe kısmını da kaybederek tamirini de imkansız kıldım. Şimdi öylece çalışır ama takılamaz vaziyette duruyor.

Elinde bu ışığın kelepçe kısmından atıl vaziyette olan var ise bana b_ozturkmen@hotmail.com adresimden yardımlarını rica ediyorum. Aşağıdaki resimdeki siyah olan kısım komple aranmaktadır. İlgileriniz için şimdiden teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.