Aranıyor: Jant Seti, vites fren kolu

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında unlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba,
    öncelikle alıcağım seti ve kolları kesinlikle görmem gerektiğinden satıcının İZMİR den olması tercihimdir. herhangi bir sorun çıkmaması sonradan bir sürprizle karşılaşmamak istediğim için alıcağım ürünü görmek isterim.

alınacak jantın özellikleri; ön ve arka jantlar, 36 telli, göbekler farketmez, teller siyah olması tercihimdir bisiklete uyması açısından,
    en önemlisi FİYAT Konusuna gelince, fazla bi param yok 60 - 70 YTL gibi bişey bakıyorum. 3 lira yukarısı 5 lira aşağısı olur.
    Ayrıca FREN-VİTES KOLU nuda 8 li arıyorum. model farketmez FİYAT farkeder. ucuz bişey olsun sağlam olsun ufak tefek çiziklerin bi mahsuru olmaz.kolları satan kişinin 8 li rubleside varsa onada talibim birlikte alırım.rubleyi sadece kolları veya jant setini aldığım kişiden alıcam harici kişilerden ruble almıcam.

Satıcak kişiler msn e eklesin daha sağlıklı bi görüşme yapalım.:in:
    ( unlu_gokhanfb@hotmail com)
    konu katliamın kaçınalım lütfen!

unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    ürünleri aldım
    ilan kapatılabilir.

İlginizi Çekebilir

makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...
upload_2016-10-20_14-13-9.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.