Aradıım aradıım bulamadım :D

Tepki
5
Öncelikle merhaba uzun zamandır foruma üyeyim fakaat aktif değildim. Normalde bmx kullanıyorum ama şu sıralar mtb street düşünmeye başladım ve bi tane x11 kadro buldum ancak hiç bi bilgim yok mtb street hakkında yani şu maşa lardaki 100mm falan dediğiniz şeyler olsun orta göbek olsun aynakol falan hiç bir şey hakkında bir bilgim yok. E şimdi ben kadroyu alsam gerisini nasıl toplıycam yani kadroyu aldıktan sonra aynakolu orta göbeği maşayı boğazı gidonu falan nasıl bulucam ve arka göbeği de tek dişli olsun istiyorum onu nasıl elde edicem? Bunlar hakkında hiç bir bilgim yok yardım ederseniz sevinirim :)

Bu arada 25 sayfa vardı toplam olarak hepsine baktım bunla ilgili bi bilgi bulamadım "Mtb street nasıl toplanır ?" gibisinden. Şimdiden teşekkürler iyi forumlaar :)

Scudo

Mansur KHASSANOV

Daimi Üye
Tepki
111
kadronun standartları ne? orta gobek tipi euro sanırım, montajı zor degil. Bilmiyorsanız parcaları alıp bisikletciye gidin, orda toplarsınız. Onemli olan parcaların bir birine uyması.
Sanırım orta gobek euro standart, Shimano Deore m590 iyi seçim olur(mesela yani)
Maşa standart, 1 1/8 inç, mesela SR Duro DJ, RS Argyle, Marzocchi DJ'ler olabilir.
gidon bogazi genelde kısa olur, 40mm civarında.
Arkada tek dişli olabilir, SS kitleri var: (link)

Alper Onur ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
79
Alacak arkadaş fikrini değiştirdi yanii bisiklet satışta. Düşünürseniz;

(link)