Arada Kaldım Yardım!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Arda Keskin tarafından paylaşıldı.

1. Arda Keskin

Arda Keskin Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar öncelikle bütçem max 850 tl buna uygun çok istediğim kron xc500 v fren ama sıkıntısı v fren oluşu hidrolik istiyorum görüntüsü vs iyi diğer seçeneğim salcano ng 450 yalnız sıkıntılı yön salcanoda altus var kron da acera vites sistemi var altus ile acera arasında çok fark var mıdır ? Yoksa ng 450 hd olanı mı alayım bir diğer yandan kron xc 500 ağır basıyor ondada maşa sorunj var diyen var işte vitesten ses geleni var diyen var kafam iyice karıştı bunların hiçbirini alma 850 tlye bunu al dediğiniz bisiklet varsa önerilere açığım yardım eden herkese çok teşekkürler....

Ek olarak kullanım amacı : Okul gidip gelmek için arada bir ormana vs gezintiler için olacak.

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Aeda Bey, Öncelikle doğru bisiklet seçimi önemlidir. Bisikleti kullanacağınız ağırlıklı yola göre seçerseniz daha zevkle kullanacağınız bisikleti seçmiş olursunuz.Bu kılavuzu da incelerseniz sizin için en ideal bisiklet türünü seçmiş olursunuz bizler de ona göre size yardımcı olmaya çalışırız https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=140120

3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Güzel kılavuz oldu paylaşım. :)

Arda Keskin

Arda Keskin Yeni Üye

Ebubekir bey 850 tl ye şehir bisikleti alamam alsamda 21 vites v fren bir şey olacak ek olarak kullanım amacımıda belirttim biraz önce tekrar bakarsanız sevinirim

5. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Arda forumdaki ikinci el mtb sayfasında 538 sayfalık ilanlar mevcut.Çoğu ilan sahibi şehir içinde kullanım için alıyor .Ama kısa bir süre sonra yanlış tercıh yaptıgını anlayıp sehir veya başka tür bisikletlere geçiyor. Karar senin de her gün okula git gel mtb yorucaktır. Ayrıca v frenin hem bakımı kolaydır .Hemde daha hafıftır. İYİ AKŞAMLAR