"Arabada çocuğum var, istediğimi yaparım!" Sizce yapabilir mi? :)))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Özetle; araç yakın ve hızlı şekilde bisikletçi arkadaşın yanından geçiyor. Işıklarda "ne acelen var?" diye tepki gösteren bisikletçi, karşılığında kamyon dolusu tepki alıyor. Yani klasik bir "ben haklıyım" kavgası. :) Başlığı atmamın sebebi çocuğu olduğunu söylemesi ve üzerine de "suratının ortasına yumruğu geçiririm" demesi. :D

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Buraya yapamayacağım nitelike bir yorumu video altına yazdım. Buraya yazabileceğime gelelim. Benim yolum seninkinden büyük o halde hakkım da büyük nasıl bir düşüncedir? Bence kadının psikolojik problemleri var.

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Demek ki neymiş ? Sadece Türkiye'de olmazmış bu kavgalar :D.

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Hollandalı gözüyle Amerika'da bisiklet sürmenin zorluklarından bahsediyor; bir an bizden bahsediyor sandım.

• Beğen
Tepkiler: ilhan hoşboy

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir an için büyük nefretlerden büyük aşklar doğar zehabına kapıldım. Sonra dedimki dünyadaki hangi erkek böyle bir kadına aşık olabilir. Bağrışmanın sadece fucking dead kısmını anlar oldum. Herhalde amerigancada iyi bir anlamı olmasa gerek.

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
ingilizce bilmeyen bi ben kaldım gibi hissediyorum ha. tüm detayları çözmüşsünüz. o değilde bizim türkiyede bi kadın bi erkeğin üzerine böyle yürürse. bu iş ya arabada yada olduğu yerde mutlu sonu bulur :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
insanın yanında eşi, sevgilisi ve/veya çocuğu varken beklenmedik cesaret ile tepkiler almanız normaldir. anormal bir koruma ve üstünlük kurma içgüdüsü olur çünkü...

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
ben bir bisiklet kazası yaptım suçlu oldum arabaya arkadan vurdum ve kadının bana dediği şey hastam var hastamı yetiştirmem gerekiyor kadına hafifçe bağırdığımda ise bekle polisi arayacağım dedi bizim ülkemizdede yok değil yani :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@halil ibrahim duran

çocuk sahibi olmakla alakası yok videoda göründüğü üzere haksızken birde üste çıkmaya çalışıyor,çocuğunu çok düşünüyorsa kapılarını kitleyip arabadan çıkmayacaktı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@alper Ku

gençliğinize veriyorum bu cevabınızı.
çocuğunuz olduğunda koruma içgüdüsü ile bir annenin veya babanın ne kadar mantıksız da olsa böyle tepkiler verdiğini anlarsınız.

ve bu, sevgili genç kardeşim, hayatın değişmez bir gerçeğidir.

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Kimse kimseye gencliğine vermesin..olurmu? Heleki genç olmayan biri !! Erkek zor büyür zor olgunlaşır bu süreçte akıl abisi olmak yerine onları iyi anlamak en büyük erdemdir.Keza bunu gören gençlerde kayıtsız kalmaz..ve illaki doğru olanı kendilerince yaparlar..

• Beğen
Tepkiler: Emre G.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
biz abilerimizin tecrübelerinden ders aldık. küçüklerimize de aktarmak ödevimizdir.

yanlış bir şey söylüyorsam ve biri düzeltirse de onun elinden öpmekten de gocunmam.

aristo ne demiş: her kişi kendi aklını kullanabilir, akıllı kişi başkalarınkini de kullanır.

ayrıca bilgi paylaşılmayacak ise, akıl verilmeyecek ise bu forum(lar) neden var?

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Uğur SARIGÖL

"Ancra2" siz misiniz :D yorum çok fena olmuş kim yazdıysa ? :rolleyes:

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Ne güzeldir ki tecrübemizi paylaşmak, lakin incitmeden...yargılamadan hoşgörü içerisinde ..dayatma olmadan ....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dayatma yok zaten sn Atay.

sadece genç ve bekar bir arkadaşımızın benim yazdığım cümledeki manayı idrak edememesinin normal olduğunu belirtiyorum.

çocuğu olup olmadığını bu yüzden sordum. bu koruma içgüdüsü düşünerek anlaşılalabilecek, içselleştirilebilecek bir şey değil.

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
''gençliğinize veriyorum bu cevabınızı'' ......demeyin, dedirtmeyin.bizde gençtik, bizimde gençliğimize verdiler ..peki ne oldu,abilerimizin tecrübeleri ödevmi oldu..))!?...bırakalım gençler doğru yolu, bu tip platformlarda kımse abılık yapmadan kendılerı ile bulsun..

• Beğen
Tepkiler: Robert Knepper

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yazımdaki gençlikten kastım "çocuk sahibi olmak" idi. çocuk sahibi olan herkes bunu direk anlar, olmayanlar anca tahayyül eder. anne/babaların dediği gibi "çocuğun olunca anlarsın"

sonuçta benim yaptığım ilk yoruma "çocukla ne alakası var ki?" deyerek soran arkadaşımıza bir açıklama gerekiyordu. her soru cevap hak eder, yoksa soru sormanın bir anlamı yoktur. ne yapalım görmezden mi gelelim?

neyse ben lisanım döndükçe anlatırım, siz kendi haline bırakın...

alper kardeşim seni de kırdıysak affola...

Enes Gürel

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Bianchi
Bizim ülkede bu görüntüler gerçek olsa birgün
doğan şahin murat 131 e binen bazı kesim herkesi kastetmiyorum :)
bu bisikletlileri kovalar her gün 3 5 kişi canından olur.
evet eminim :)