Araba'da bisiklet taşıma aparatı

Tepki
6
Merhaba Arkadaşlar,

Şimdi bisikleti aldık iyi güzel filanda, hep sahilde binmek istemiyorum tabii. Canım çekince vurayım belgrada, ormana, başka bir yere gideyim istiyorum.

Bana güzel ve kullanışlı bir bisiklet taşıma aparatı önerebilirmisiniz?

Öncelikli tercihim arabaya hasar vermemesidir, herhangi bir çizik filan oluşturmaması, çünkü araba abimin... :) Ekonomik olması ikinci tercihim. Ayrıca böyle kolay takılıp çıkarılabilen bir şey olsun, sürekli arabanın üzerinde durmasın istiyorum...

Arabam Honda Accord...

Çok teşekkür ettim

Scudo

Sungur Çağırgan

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Corratec
thule ler var ancak daha hesaplı olsun isterseniz perruzzo markasında daha ucuzları da var ben şahsen perruzzo 324 modelini kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Halil Karaca

Sabri Atalay

Forum Demirbaşı
Tepki
247
Bisiklet
Trek
@Enes Topçu

Merhaba,

Hangi marka model alırsan al ama muhakkak aldığın mağazaya araban ile git ve taktır.Ondan sonra da 3 bisiklet taşırsın diyorlar ya veya 2 bisiklet kaç adet demişlerle bisikletleri taşıma aparatına taksınlar.
Zamanında (20 sene evvel) carrefourdan bisiklet taşıma aparatı almıştım ihtiyacım yoktu fiyatı çok ucuzdu sırf birgün gelir lazım olur evde bulunsun diye aldım.Ancak bir bisiklet taşıyabiliyorum ikinci bisiklet olmuyor daha doğrusu olması için bisikletlerin çizilmelerini göze almak lazım.Hiç aralarında boşluk kalmıyor. Aparatı üreten firmanın açıklamasına göre ise 3 bisiklet taşıyacakmış.
Kolay gelsin.

• Beğen

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
429
Bisiklet
Giant
Thule al.Thule de ne kullandığın araç nede bisikletler çizilir. ama Thule satan bir bisikletçiye gidip arabanın üzrinde uyup uymadığına baktırman lazım denemeleri lazım .Thule nin montajı,kurulumuda kolay ilk terciğin Thule olsun. sağlamlık+güvenlik : Thule :D

• Beğen
Yukarı Alt