Apple nabız ölçer bant

scarpaner

Üye
Tepki
13
İsim
selami
Merhaba ,
telefonumda kullandığım strava ile senkronize edebileceğim max 100 tl nabız bantı aramaktayım. forumda da araştırdım apple da var ancak 299 tl. bir ara tchiboda varmış ama tükenmiş.
yardımlarınızı rica ederim. birde strava da kayıt ekranın da güncel nabızı gösteriyor mu ?
teşekkürler.

Scudo
Tepki
29
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Atala
Türkiye'de bu tarz ürünler genelde markalı ürünler oluyor. Suunto, polar, garmin gibi.

Bunlar genelde 200 TL üstü fiyata sahipler.

Ebay'den almak gibi bir imkanınız varsa aşağıdaki link işinizi görebilir.

Dikkat etmeniz gereken konu, telefon için aldığınızdan dolayı, veri transferi Bluetooth smart ile yapması. Bu ürünlerde veri transferi için Ant+ ve Bluetooth olarak iki farklı veri aktrisim teknolojisi kullanılıyor.

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

Yukarıdaki ürünü 2.el uygun fiyata satanlar oluyor. Daha önce kullanıp satmıştım. İşinizi görür, ancak bu fiyat epey yüksek.

scarpaner

Üye
Tepki
13
İsim
selami
cevaplar için teşekkür ederim. (link)
tchiboda bu ürün var bunudüşünüyorum .
birde stravada bunu kullanabilirmiyim ? premium üyelik istermi ?

bir sorum daha olacak hadi bu ürünü yada benzerini aldık ve bağladık stravada anlık olarak nabız görülebilecekmi?

T

TeknoBus

Misafir
@scarpaner Biraz geç olacak ama Xiaomi firmasının çıkardığı Mi Band 1S modeli bileklik sizin aradığınız kriterlere uymakta, nasipse birkaç güne satışını da başlatacağım, isterseniz yurt dışından alabileceğiniz linkini atayım.