Antrenman sırası karbonhidrat ve elektrolit alımı

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Cyclist999 tarafından paylaşıldı.

1. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Adı:
    Harun Sayı
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,
    Turlar sırasında en etkili bulduğunuz karbonhidrat besini nedir? Ayrıca, aranızda hiç tur sırası elektrolit ihtiyacı içi sandozu deneyen oldu mu? Olduysa deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim.

2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    selam harun..
    kullandığım markaları yazabilirim , energel bana yaradı bu içecek sıvı şeklinde az yudumluyorum ve sonra mataradan
    su takviye yapıyorum etkisi çabuk oluyor power gel bar jöle şeklinde idi ama ondan daha etkili bu energel oldu protein barlar var idi katı şeklinde çukulatalı ama bana faydası olmadı ,şimdi benim aradığım protein bar ama sıvı şeklinde olacak power bar protein plus var onu henüz denemedim geçen pazar 62 km lik antremanda energel iş gördü turun sonuna doğru acıkma hissettim evet protein gerekti ...

Cyclist999 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20170411_091255.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...