Antreman Yarisi ( 2 )

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Yaw hani su ilki Belgrat ormaninda 25 Aralik Pazar gunu yapilan yarisin, ikincisi 22 Ocak 2006 Pazar gunu ayni yerde yapilacakmis.(Antreman Yarisi 2 )
Katilim bu sefer parali kisi basi 5 YTL.
Toplanan paralar kategorilerinde ilk ucu paylasanlara dagitilacakmis ikramiye olarak.
Hersey cok iyi guzelde simdi Sayin Unakitan acisindan bi problem var bu iste ?
Toplanacak paralar daha sonra odul olarak verilecek bunun makbuzu nasil kesilecek sonra bizler yada organizatorler zor durumda kalmazmi ?
Dernekmi kursak acep ? :27:

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
zor durumda kalmazlar inşallah. yarışa sağlam kadro geliyoruz beylikdüzünden. Şişko Bisiklet Takımı olarak podyuma çıkıcaz ilk defa. :D

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Bu sefer işinn ucunda paraa varr ...:D :D
yarış hırsslı geçerr ....ben mesela bu sefer sakatlık cıkmassa bıtırırımm:)
ehhh parayııı da alırsakk podyumdaaa paylaşırızz..:D :D

güzel yarış olucak, kar da yağıcak havada kesin don tutar sabahtan,ee sıcak bır ortam olucak yonetımm olarak oradayızz inşallaahh..

• Beğen
Tepkiler: Özgür Dilaver

tito

Aktif Üye
Tepki
47

bu konuda ben de seninle aynı şeyleri düşünüyorum cüneyt, basılı-görsel-işitsel yayınlarda gördüğümüz büyüklere bir şey olmaz da; makbuz yüzünden, bir yaramazlık gelir bu topluluğu bulursa, gerçekten can sıkıcı olur.

tanerm

Üye
Tepki
3
Ben ilkine katılamadığım için bilmiyorum acaba yarış kaç km ? Bir de Önder abi zeytinburnundan ulaşım nasıl sağlanacak parkura?

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167

Haberleşiriz taner..
bizde araba olucakk mınıbüs le gıdılecek sende gelırsıınn
ayrıca yarış yıne 4,5 km den 7tur olur kademe kademe...yaş ortalamasına göre
tur atıyoruzz:D :D

pazar gunu gorusmek uzere....;)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Çok fazla antrenman eksiğim var ve de finallerim var ancak en azından izleyip fotoğraf çekmek için geleceğim. Pazar günü görüşmek üzere... ;)

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
halil beni de çek haa. la bi su verenimiz yok bee :D

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
ben aynı konuyu organizasyonlar kısmına açmıştım 2 hafta önce ama kimse sallamamış sanırım neyse...
bu sefer kürsü gene garanti ama işin ucunda para da war yeni jantlarımla girecem yarışa ve bu sefer düzgün ayar çekcem yarış öncesi :D
pazar günü görüşürüz...

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598

Titocum davetime ilk yanıt veren sen olduğuna göre yarışmaya en hevesli de sen olmalısın. Yoksa medeni cesaretin mi guvatlı? :D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
ya bana ne ben junior katılıcam. under bozarr. :D ben ağustos 87 doğumluyum yıl hesabına göre under, ay hesabına göre junior oluyorum. böyle söylesem junior yazarlar mı beni?

tito

Aktif Üye
Tepki
47

valla paşam, bende gerek medeni gerek gayrı medeni cesaretin şahı var da (hem de en guvatlısından... hem de gaba guvvatlısından!) ve fakat bisikletim yok!

dün usps ile postaya vermiş arkadaş cihazı ama ben onu gullanmaya gıyamam ki gelince!

şimdi yine bir c. kadro buldum bayağı ucuza, onu alacağım sanırım...
senle onun inen yarışırım... ehi! :p

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598

http://img67.imageshack.us/full.php?image=usps3wh.jpg

Yaw sorma bu USPS bana da bişe getirmiş,hava mı da atarım.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167

Bizz seninlee elit de yarışırızz tayfurrrr
performansını gördümm buyukk ıhtımall 7 dının ustune bır padyumm turu atarızz seninlee

:D :D :D

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
selam arkadaslar evet 2. antreman yarısı daha bir heyecanlı olacak havalar güzel gidiyor gönül isterdiki bol karlı olsun bakalım bellimi olur istanbul burası havasına ve kızına güven olmazmış :) hem düşüş ve uçuşlar yumuşak düşüşlerle daha güzel oluyor hehe arkadasla çok güzel geçiyor orada buluşmak üzere...

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
yenimsi aynakolumla gelicem ;) kar olsa da güzel olur olmasa da problem değil. ya olsa daha güzel olur aslında :D