Antreman sırasında bel yanması

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Aykut Subaşı tarafından paylaşıldı.

1. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Merhaba herkese.Mtbden yol bisikletine geçiş yaptım.malum gidon açılarrı daha farklı.Ben genelde yüksek kadans sürdüğüm için gidonun alt tarafından tutuyorum.Ve öyle bir an geliyorki belim acayip yanıyor.Ağrı değil ; resmen yanma hissi veriyor.Bunun nedeni nedir acaba?

2. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    alışma sürecidir maksimum 2-3 haftaya geçer

3. Mehmet Ser

Mehmet Ser Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Belinden güç alıyorsun. bisikletinin aerodinamik açılarını düzgün ayarla boğaz sele ayarı gibi.

turan kelleci bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...