Antalya'da Ümİt envoy daĞ bİsİkletİ Çaldiran?

kartal erdoğan

Daimi Üye
Tepki
22
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar bugün bir demircinin önünde Ümit Envoy tertemiz dağ bisikleti vardı. Satılık dediler. Belki çalıntı olabilir diye paylaşmak istedim. Yakın zamanda böyle bir bisiklet çaldıran varsa buradan yada özelden ulaşsın. Üzerinde aksesuar vs varsa belki eşleşme sağlayabiliriz.

Scudo

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
@kartal erdoğan

güzel kardeşim demircinin bisikleti olamaz mı? neden çalıntı olduğunu düşünüyorsun?

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Neden calinti oldugunu düsünüyorsunuz.

Buda moda oldu herhalde, surada satilik bisiklet var arkadaslar, belki calinti olabilir. Ya her bisiklet satan kisiden niye süpe seziliyor anlamadim. Adamlar yakinda bisiklet satamaz olacak ya.

kartal erdoğan

Daimi Üye
Tepki
22
Bisiklet
Sedona
Ben profil fotoğrafımdaki bisikletimi çaldırdım, 8 ay sonra iş yerimin yanındaki köhne bisikletçi 200 liraya birine satmış, o vesile ile buldum. Eğer bir ürün kaliteliyse ve köhne bir yerde uygun fiyata veriliyorsa şüphe duyar oldum. Elbette kimsenin günahına girmek istemem ama o kadar çok hırsız var ki, geçen ay arkadaşımın bisikleti gözünün önünde çalınmış. Elbette şüphe duymamak lazım her şeyden ama tedbir de almak gerek diye düşünüyorum. Görüşmek üzere.