Antalya - İzmir Turu

TURUN YÖNÜ

• Toplam katılım
    20
Tepki
5
İsim
Halil İbrahim Özuğur
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar, biz 3 kafadar olarak haziranın sonu gibi Antalya'dan İzmir'e yola çıkmayı düşünüyoruz. 3'ümüzün de bisiklet sevdası var. Ama şöyle bir durum var, bende ve bir arkadaşımda Salcano NG 650 diğer arkadaşımda NG 650 HD var. Daha önce 90+90 km'lik Ankara Karagöl turuna katıldık sadece. Rotamız aşağı yukarı bu olacak. Vereceğiniz her türlü bilgi tavsiye altın değerindedir. Bu arada aksesuar olarak bisikletlerimiz de hiç bir şey yok.
(link)

Scudo

metin mülayimoğlu

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
b'Twin
Bu güzergahı ng 650 yapın bisiklet camiasında Nirvana da yeriniz hazır :D:D

Olur olmasında parkur çok fena o bisiklet bu etapları ne kadar kaldırır kaldırmaz orası muamma

• Beğen
Tepkiler: çağan1907
Tepki
5
İsim
Halil İbrahim Özuğur
Bisiklet
Salcano
Mecbur NG 650"lerle yapacağız turu :) Maddi durumlardan dolayı. Zaten tur boyunca sosyal medyada paylasımlarda yapacağız.
Aksesuar bakımından rotada ve o mevsimde neler önerirsiniz?

• Beğen
Tepkiler: caesar

metin mülayimoğlu

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
b'Twin
Mevsim sebebi zaten başlı başına sıkıntı çok zor zamanda turu yapıyorsunuz imkansız denen bir şey yok ancak tur tarihi çok zamansız, ayrıca ekipman olarak ta ter konusunda biraz pahalı ama santini iplikler var delikli gözenekleri asla vücutta ter bıraktırmıyor ayrıca o çok işinizi görecektir aslı biaikletten temin edebilirsiniz, kask mühim, mat yada çadır olmazsa olmaz hafif ekipmanları tercih et ama işlevsel olan bıçak yemek kapları fener, tayt konusunda en iyisini al rota çok sağlam, yama, iç lastik çabası, tamir setin de olması

Lazım o yüzden işin zor merakla takipteyim)

• Beğen

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Nden sahilden gitmiyorsunuz ki? Tek sorun tüneller olur. onu nasıl yaparsınız bilmem ama sahil yolu eğlenceli olur. yol çok az uzar. Bu arada tur ne kadar sürecek? zamn kısıtlaması yoksa neden beldibi çamyuva adrasan olimpos vs vs.. bis sürü yeri görmeden gideceksinizki?

• Beğen

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rüzgar rüzgar rüzgar. Mevsimlik rüzgar yönünü sırtınıza vererek turu planlayın. Rüzgar var iken gerisi teferruat.

Tepki
5
İsim
Halil İbrahim Özuğur
Bisiklet
Salcano
Cevaplarınız için çok teşekkürler, rotayı kabataslak belirledim o siteden, daha ayrıntılı olarak belirleyeceğiz rotayı (sahil kenarından daha çok) gitmeyi düşünüyoruz, ve mecburen bu mevsimde yapıyoruz, arkadaşlarımda şuan Ankara'da çalışıyor, ben Antalya'da çalışıyorum. Haziran gibi işlerimizden istifa edip hep düşlediğimiz turumuzu yapmayı planlıyoruz, yani hava ve yol şartları zor belki ama bizim motivasyonumuz da çok çok iyi :harika: :)