Antalya Gebİz UÇarsu Parkuru Tekrar Gİdemeyenler İÇİn

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Evet daha önceden ender abime söz vermiştim.Tekrar gebiz uçarsuya gidicez diye.Gitmek isteyen bir çok arkadaşımız var.

Bu tur daha önceleri gibi performans turu olacak.sabah saat 6 tıda selekler çarşısının önünde buluşucaz.

Çıkış saatimiz bu.Yola çıkarken herkesin yanında kendine yetecek kadar sıvı alması rica olunur.Fazla almaya gerek yok.Yol boyunca köylerin içinde küçük bakkallar var.toplam 140 kmgidiş ve dönüş.

Ender abimiz ve ercan daha önce yol sakat diye gelmekten yolun uzunluğunu görünce vazgeçmişti.Ama tekrar gidelim demişlerdi.Ben de bu güzel havalarda tur yapalım derim.Eğer ender abi pazardan önce gelebilirse o da katılabilr.

Ayrıca kask eldiven ve çamurluk bulunmasıda iyi olur.Eee yollar çamurlu.Bisikleti elinize alıp etrefından dolaşmak istemiyorsanız çamurluğunuzun olması şart yoksa no ekşın olur:D Katılmak isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Haberim olmadı diyen görmek istemiyorum.Sonra çok üzülüyoruz.:( Gelemedik haberimiz olmadı deyince herkese seri pedallar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: alitas
Scudo

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
siz daha geziye gitmeden ben bi siparis veriyim o zaman tabi kabul ederseniz :) Camurlardan hizla gecerken su sizin mesur ''ekşın'' larinizdan birini fotograflarsaniz benim icin cok sevinirim:) soyle bi fotograf gorelim camurlari yara yara giderken :)

keyifli fotograflar gorcegimiz kesin:)

selamlar:)

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
evet sonunda böle bi geziye katılıcam inş. çok zevkli olacağa benziyo hemde benim corratec 'i yeni değişen donanımlarıyla test etmiş oluacam.sabırsızlıkla bekliyorum pazar'I:)

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ayıp ettiniz ekip tamamlanırsa çamurdan geçerken bol bol foto çekeriz.manzaranın daha çok çekemediğim kısımlarıda vardı.onları da çekeriz.bizimkiler gelmese bile tek başıma gidicem.özledim oralrı.en kötüsü tek başıma giserim sorun değil.seri pedallar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: alitas