Antalya-gazipaşa arası 10 gün civarı mini tur.

bisiklethobimiz

Cemsiz 7 Yıl
Tepki
1.564
İsim
Coskun ortacakiroglu
Bisiklet
Bisan
Bisikletle 2018 yazında hedeflediğim 4.500 km. 83 günlük iç Anadolu ve Ege Bölgesi Cemsiz 7 Yıl Turumuza hazırlık aşamasında, hem Gücümüzü, Eforumuzu- Bilgilerimizi test etme, hemde turlarda kullandığımız Mat- Uyku Tulumu- özellikle 5 yıllık Çadırımızın durumu nedir, yazın 83 günlük turumuzu çıkaracak mı? bir gözlemleme fırsatı olacak, yine bu sürede eksik olan ihtiyaçlarımızı görme için güzel olacak diyorum,
10 günlük sürede 600 km. civarı yol kat edeceğim, Serik- Manavgat- Side- Alanya- Gazipaşa gidiş ve geliş düz yol olduğu kadar, Torosların eteklerindeki Uçan Su Şelalesi- Zeytintaşı Mağarası- Oymapınar Barajı- Dim Çayı ziyaret edeceğim, Mini Turumuzdaki Uçansu şelalesi, Zeytintaşı Mağarası ve Dim Çayı ilklerimizden olacak, bol resim ve yazılarımızı hem web sayfamıza, hem sizlerle paylaşmak umuduyla. IMG_2540.jpg IMG_20180325_111414.jpg

Cemsiz 7 Yıl ve Mini Turumuzla ilgili son durumlar.
İyi Akşamlar Dostlarım;
son 5 ayla ilgili öz eleştiri ve değerlendirme yapmak istedim. 2018 yazı yapacağım 83 günlük Bisiklet turumuzla ilgili yılbaşında yazdığım yazı sonrası, hazırlıklarımızı yaparken, ülkenin istikrar sıkıntısı yaşaması, erken seçime gitmesi, önümüze geldi, esasında ben 25 haziranda turda olacaktım, olsun biz turumuzu iptal etmeyi düşünmedik, ama 83 gün olan Bisiklet turumuzun programında değişiklik yapmamıza neden oldu, ve A planını rafa kaldırdık. seçim olmasa haziran ayının 2. haftası içinde turumuza başlamayı düşünüyordum, (27 gün +3 gün+ 53 gün toplam 83 gün ) yazın yapacağımız turumuzla ilgili bilgileri ise geçen sürede yine ortaya başka bir şeyler çıkabilir diye, ve değişen ülke şartlarını göz önüne alarak sizlere yazmadım, takvimde haziran ayı 15 inde Şeker Bayramı, 25 inde seçim Allah'tan bir mani olmazsa turumuza Temmuz ayında başlayacağım,
bu arada nisan veya mayıs ayında gücümüzü, eforumuzu test etmek için, özellikle 5 yıllık çadırımızın durumu dahil ve turda kullanacağımız malzemeleri görme, test etmek için Antalya çıkışlı Gazipaşa tarafına çadır konaklamalı 10 günlük Mini Turun iyi olacağını düşünüp yazdığım bir yazımız vardı, 2018 yılında yaşadığım aksilikler bu turu da etkiledi, ama önümde haziran ayının ilk 2 haftası var, değerlendirmem gerekir, demek ki mini turumuza çıkma fırsatı, değişikliklerden, aksaklıklardan dolayı Dostlarımdan Özür Dilerim.IMG_20180325_085956.jpg IMG_2565.jpg

Scudo