Antalya-Fethiye yolu

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında cabbar38 tarafından paylaşıldı.

1. cabbar38

cabbar38 Yeni Üye

Adı:
    mustafa
    Bisiklet:
    Specialized
    Merhaba bisiklete gönül vermiş dostlar
    Haziran başında antalya-fethiye yolunu kıyıdan gitmeyi düşünüyorum. Bana katılabilecek arkadaşar arıyorum. Din. Dil.Irk. Cinsiyet farketmez.Bisikleti sevmesi yeterlidir.Selamlar

2. augustustr20

augustustr20 Yeni Üye

Adı:
    YASİN ERDOĞAN
    Bisiklet:
    Carraro
    Denizli'de ikamet etmekteyim. Fethiye'de bir kaç gün geçireceğim. Kalacak yer sıkıntısı yok. Katrancı'da kamp yerinde dayımların yıllık olarak kaldığı yerde çadır, yatak vs. her şey mevcut. Marmaris'e geçişte ise pansiyonda kalmayı planlıyorum. Yol arkadaşı olursa güzel olur.

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
4-1484682847522-1r309o1a9ao6r-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-10-25_19-27-33.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...