antalya düzlerçamı fotğrafları nette bir sorun vardı

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ben emre ve yasin ardaşlarımızla kendi aramızda şöyle bir ekşın turu yapalım dedik.antalya şehir merkezinde buluştuktan sonra yeni otogar mevkkiinden kepez yokuşunu tırmandı.buradan düzlerçamı mevkiine saptık.7-8 km sonra düzlerçamı girişine geldik.buradan düzler çamına girmeyip sağdaki patikayı takip edince 100m ilerde solda bir yol beliriyor.Asıl tur şimdi başlıyor ama bir baktık ki karşıda bir karpuzcu.Dayanamadık ve ardadaşlarla almaya karar verdik.tabii bir şartla karpuz 7 kilo.benim çanta full ardaşlarda yer var ama onlar karpuzu değil o çantaları bile taşımak istemiyorlardı ben de taşırım ama siz de benim malzemeleri taşırsanız dedim onlar da kabul etti.aldık karpuzu başladık taşımaya meret öyle ağır ki sırtta taşımak işkence resmen.ama yılmadım arazide 9 km sırtımda taşıdım.tabii yol düz değildi.inişli çıkışkı tam xcr yolu.benim bisikletlik.her neyse .yasin adam beni bi solladı inişte adamı geçicem yol vermiyor.karpuzun ağırlığıyla bisiklet yanlamaya başladı adam benden yavaş gidiyor yol vermiyor delirtti beni görürsün dedim dönüşte.sırtımdan ağırlık gidince.her neyse dağların arasındaki vadiye indik burada artık mola verecektik.hem aldığımız yolluğu yedik hem de en son o vadinin buz gibi suyuna bıraktığımız karpuzu yedik.taşımaya değdi doğrusu.
:D
işte vadden bazı manzara fotoğrafları:

(link)
ben dayanadım artık karpuzun ağırlığından yorulmuşluğum ve sıcaklık beni suya soktu resmen
(link)

yasin arkadaşımız suya atlıyacak duruma geldi
(link)
(link)

manzara nasıl bence mükemmel böyle bir yerde yaşamak isyitorum aslında? sizce nasıl?
(link)
(link)

(link)
(link)
ve benim bisiklet
(link)
(link)
her zamanki gibi yine yasin güzel bir poz verdi:D
(link)
yine benim bisiklet değişik açıdan böyle durnası için baya uğraştım
(link)
(link)

(link)

(link)
(link)
yasin zaten muziplik yapmadan duramaz bir baktım kendini çekmiş.bunu yayınladığımdan haberi yok:D
(link)
bu da emre arkadaşımız onu da fotolamayı unutmadık
(link)
(link)
http://img102.imageshack.us/img102/8237/im000626wm7.jpg
yasin ve emre biraz da birbirimizi çekelim olur mu hep öyle tek tek falan
(link)
emreyle ben
(link)
yasinle ben
(link)
biraz da doğa
(link)
şimdi dik yokuştan çıktıktan sonra bir daha resim çekelim dedik.bu anlar ölümsüzleşmeliydi çünkü
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
fotoğraflar şimdilik bu kadar gezimiz güzeldi.döüşümüzde sırtım boş olduğu için yasini solladım ve fark açtım.intikamımı aldım.tur güzeldi.tüm antal'yalı ardaşları turlarımıza bekliyoruz.ayağınızdan pedal kafanızdan kask eksik olmasın

Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
benim her gelemediğim hafta bir tur var ya şansa bak...

paylaşım için teşekkürler
güzel tur olmuş

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
adamım bu pazar çıkalım dedim gelmiyorsun ne yapayım şimdi? vakit ayırmazsan böyle olur.vakit ayırmaya bak bak biz pazar gününe denk getircez diye göbeğimiz çatlıyor
:)

T

Tuğrul

Misafir
Uygun bölüme taşıdım.Lütfen fotoğraflarınızı bu bölüm altında paylaşınız...

Selamlar

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
isoking dostum seneye askere gitmezsem kapadokya görüşürüz sağol.

• Beğen
Tepkiler: mstfa_gny

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Ertan' cığım merhaba
güzel gezi ve güzel paylaşım. Sen bizi çağırma bakalım böyle ekşını kendin yap. alacağın olsun. Sanki bizim gücümüz yetmez.
Paylaşım için teşekkür ederim. Hoşçakal.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ender abi ayıp ettin şimdi yolu gördün mü fofoğraftaki?:( dere yatağından 5 km gittik hem de su akıyor.+çakıllı baya zorladı o kısım.ama söz başka bir ekşın turunu beraber gideriz.beni affettin mi abi?:vroam:

• Beğen
Tepkiler: mstfa_gny