antalya da akşam üstü gezileri

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında swunk tarafından paylaşıldı.

1. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    gerek havaların ısınması, gerekse günlerin uzaması bisiklete binme isteğini dahada çok arttıran güzel sebeblerden sadece iki tanesi:) paylaşımla umarım dahada arttırırız bu sebebleri.
    herhangi bir saat ve bir yer belirlesek, akşamları telefonsuz, mesajsız hergün aynı saat aynı yerde gelen gelsin şeklinde ve bu bir gelenek olsa en azından önümüzdeki kışa kadar:)
    umarım anlaşılmışımdır.
    saat ve yer konumu için fikirlerinizi bekliyorum.

extremunction bunu beğendi.
  2. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    sadece pazar günleri yetmediği için ben genellikle hafta içi her akşam en az 25 - 30 yapıyorum içi iş çıkışı, grupla daha keyifli olur illa ki. Selekler karşısı derim ben yine, gelenek bozulmasın. Saat konusunda bişey diyemem, ben genelde 19:00'dan önce çıkamıyorum işten, bakalım millet yavaş yavaş yorum girsin ne çıkacak ortalama buluşma saati!?

3. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Tarık'cım merhaba
    Gezmeye tam çıkarken senin konunu gördüm hatta cevap yazmaya başladım, telefon geldi bekliyoruz sizi nerdesiniz diye, cevabımı sildim ve yola düştüm. Anca şimdi Pc başına gelebildim.

Senin mesajı atış saatinin üstünden ne kadar çok zaman geçmiş ama bak hiç cevap bile yok. Antalya da bu işler çok zor. Ben pazar günleri ekibi toplayıp kalabalıklaştırana kadar neler neler yapıyorum bir bilsen. Ama Antalya'da bizim bisikleti sevdiğimiz kadar bizim gibi seven arkadaş çok az.
    Ama bazılarına hak veriyorum, ya işleri var, ya okulları, ya dersaneleri. Ben pazarları bile toplanmamıza süper gözü ile bakıyorum.

Sanmıyorumki bu yazına Antalya da olumlu cevap alabileceğini. Biz geçen sene hiç olmazsa haftada 1 gece geleneksel hale getirelim diye uğraştık, ama başarı sağlayamadık. Bir kaç defa çıktık ama grup olamadık. Onun için artık kendi başımıza canımız istediğinde dolaşmaya başladık. Mesela çok yakında eşimle onun iş çıkışı olan 5.30 dan sonra biz hergün 6 gibi ya liman ya barınaklar Lara tarafı yapmaya başlarız. Ama katılan olur veya olmaz bizi pek düşündürmüyor. Katılmak isteyenlere kapımız her zaman açık biliyorsun.

Ama seni her zaman desteklerim. Beni biliyorsun. Her zaman yanındayım.
    Ben yazımı yazarken Konur kardeşim de Cevap yazıyormuş. Onu kutluyor ve teşekkür ediyorum.
    Sevgi ve selamlarımla.

zazoo bunu beğendi.
    swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    teşekkürler ender abi
    ben bu cevapsızlıkları "üşenme" olarak görüyorum. amacımda zaten insanlar buluşmak için bazen telefon açmaya bile üşeniyorlar bari bunu ortadan kaldırmak ve paylaşım için bahane yaratmak. mesela atıyorum her gün 16:30 da falez otel varyant başı gelen gelir gelmeyenin canı saolsun:) bu saatler değişebilir hava daha sıcak oldumu daha geçe alınır. 18:00 de de sizinle buluşuruz abi:)

5. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Abi ben gelirim akşam tv izlemektense çıkarım bisiklet sürerim bana akşam hangi saat olursa uyar inş gelenek haline gelir hafta da bi iki olsa yeter

swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    biz buluşur bineriz her gün kale içi konyaalltı caddesi falan yarın konuşuruz erol cum gezide:)

7. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Herkese merhaba

Biz bu akşamüstü saat 16.00 da seleklerde buluşup kafamıza göre bir tur atacağız. Gelmek isteyenlere kapımız açıktır.
    Bekleriz.

Sevgi ve selamlarımla.

8. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Konser olmasa kesin gelirdim ama gelemiyorum

9. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

Bu topicimizde gene olduğu gibi kalmış, biraz hareketlendirelim diye düşündüm.

Madem her gün akşamüstü yapamıyoruz bu gezileri, şehir içi turlarını. Hiç olmazsa haftada bir kere bir gün belirliyelim. Herkesin iş çıkışına denk getirelim, ve çıkıp bir gece şehir içi turu atalım , ne dersiniz.

Bakın İstanbul'a senelerdir, Çarşamba veya Perşembe akşamları 2 kişi bile olsalar geleneksel olarak turlarını yapıyorlar.

Bence bizde bu işi geleksel hale getirelim. Mesela bizde Perşembe akşamları gene Selekler karşısında buluşup , istenilen bir tarafa doğru gece turu atalım. Hatta bir çay bahçesine oturup, tur anında pek fazla yapamadığımız sohpetlerimizi yapalım.
    Ne dersiniz. Buluşma saatinide çalışan arkadaşlar belirlesin. Ben ve eşim buna uyarız.
    Perşembe dememin sebebi Tarık ve Muazzez hanım sadece perşembeleri boştalar diye.

Hadi bu konuda fikirlerinizi alalım , bu işi gerçekleştirelim. Bizi gece şehir içinde gören bisiklet severlerde aramıza katılırlar.

Yanlız gece sürüşü için ön ve arkaya ışık sistemini şart koşalım.

Sevgi ve selamlarımla.

10. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    bizim iş yerinde ne yazık ki hala kölelik sistemi geçerli olduğu için çıkış saatlerim çok değişken, en erken çıkış saati ise 19.00 :( ama haftada birgün bunu bir saat geri çekebilirim, ben zaten iş çıkışı geziyorum genelde tek başıma ama ortak bi saatte karar kılınırsa grup olarak da şehir içini turlamak keyifli olacaktır, ender abinin de dedigi gibi, bu şekilde daha fazla kişiye ulaşabiliriz hem, benim saatler çok geç gelebilir size bilmiyorum, ama durumum budur :(

11. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Konur'cum merhaba
    İsmi üstünde Perşembe akşamı gezileri, yani senin çıkışına uydururuz. Yeterki toplanabilelim. Mesela 19.30 da yada 20.00 de toplanabiliriz. Yeterki katılım olsun.
    Pazar günü gezimizde bu konu hakkındada konuşmayı unutmayalım.

Sevgi ve selamlarımla.

12. extremunction

extremunction Kıdemli Üye

Seviye:
    herkese selamlar, bugün 20:00da yani yarım saat sonra turlamak için karaalioğlu parkına çıkıcam. katılmak isteyenleri 10 dk. bekleyebilirim sanırım:p hem tanışmış oluruz. çok kısa bir süre ama tel vereyim en azından yakında olanlarla da haberleşebiliriz. 0544 251 42 49

13. extremunction

Seviye:
    buluşma yeri belediye binasının önü olabilir. buradan evren büfenin önündeki parka doğru rota belirledim. gelmek isteyen olursa saat 20.30 a aldım. hala pc başındayım kimseden ses çıkmayınca..

14. Ender Alıcıoğlu

Seviye:

Merhaba Emre
    Antalya da bisiklet forum ekibi olarak geleneksel buluşma yerimiz hep Selekler karşısındaki parktır. Bu kararı oy birliği ile aramızda aldık. değişik yerlerde toplanma ekibi karıştırıp, yanlış yerlerde toplanmasına sebep olabilir.
    Bilginize sunarım.
    Perşembe akşamüstü Seleklerde toplanabiliriz. saatini sonradan kararlaştırırız.

Teşekkürler,
    Sevgi ve saygılarımla.

15. extremunction

Seviye:
    affedersiniz, küçük bir gezinti amacıyla çıkmıştım ve yakınlardan gelen olursa diye buraya yazdım. her gezinin seleklerden başladığını bilmiyordum ama öğrenmiş oldum. bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

16. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Yok Emrecim herhangi bir özür dilenecek bir durum yok. Perşembe akşamı bir işin olmazsa Selekler karşısı parkta saat 20.00 de buluşup şehir içi turu atabiliriz. isteğe bağlı rota çizeriz. Hemde tanışmış oluruz.

sevgi ve selamlarımla.

17. extremunction

Seviye:
    bu arada ilginç ve üzücü birşey paylaşmak istiyorum. belediyeden sampinin arkasındaki parka gittikten sonra dönüşte arık caddesinden geliyordum ve elinde biskleti ile yürüyen birini gördüm. buraya kadar normal gelebilir ama bisikletin ön tekerleği 8 çiziyordu. geçmiş olsun dileyip yanına gittim(ismini sormayı unuttum). akşam sporu için bisikletiyle yola çıkmış ve mazgala girmiş. ciddi birşeyi yoktu abinin fakat gidona kasıklarını çarpmış. evi yakınlardaydı ve durumu kötü değildi. bir süre konuştuk ve foruma davet ettim. umarım katılır. burdan da geçmiş olsun diliyorum tekrar.

18. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Dün Ercan, ben , yolda yeni tanıştığımız Erhan bey ( yeni üye de oldu forumumuza) ve yoldan da Bora katılınca güzel bir akşamüstü ve gece karanlığı gezimizi yaptık.
    Çok ta zevkliydi. Güneş ve sıcaklık yoktu. Benim çok hoşuma giti , bundan sonra hep yapmayı düşünüyoruz.

Sevgi ve selamlarımla.

19. verwunderlich

verwunderlich Yeni Üye

slm
    aranıza yenı katıldım calısıyorum 6:30 - 7:00 gıbı ısten cıkıyorum benıde aranıza alırsanız bende sıze katılabılırım antalyada yenı sayılırım o yuzden ben sıze uyabılırım sız zaman tarıh yer soylersenız muhakkak orda olacagımdan emınım sımdıden sabırsızlanıyorum gorusmek uzere

20. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Merhaba

Aramıza hoşgeldin. Bundan sonra , gezilerimize bekleriz. İlk buluşmamız sanıyorum perşembe akşamı selekler karşısındaki parkta olacak. Saat 20.00 de orda toplanıyoruz.
    Görüşmek tanışmak üzere hoşçakal.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
upload_2016-4-29_9-18-27.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-8-24_11-7-53.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...