Antalya: Cumhurbaşkanlığı Turunda birlik olalım.

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.338
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba,

İyisiyle kötüsüyle yine de gururumuz olan ve her geçen gün iyiye doğru giden bir bisiklet turumuz var: Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu. Bu tura bizler nasıl katkıda bulunabiliriz? Ortak problemimiz olan seyirci katılımını sağlayarak. Haydi gelin bunu Antalya'da yenelim ve güzel bir katılım sağlayalım.

Bisikletli, bisikletsiz, genç, yaşlı, kadın, erkek;

18 Nisan Cumartesi öğleden sonra Antalya Konyaaltı'nda "Finish" ve 19 Nisan Pazar yine Konyaaltı'nda öğlen saatlerinde "Start" noktasında buluşalım.

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Ben Pazar günü büyük ihtimalle gelmeye çalışacagım ama Cumartesi için kesin birşey diyemiyorum.. Haberleşiriz Tuncay abi :) İlgine ve toparlayıcı birleşim çabaların için destek vermeye hazırım

• Beğen
Tepkiler: sprint

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
basri abi antalyaya geliş güzergahı neresi acaba bilgin varmı malum finiş yerine beş on km geriye gidip matara toplucammmmmmmmm :D

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.338
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tabii ki Kemer üzerinden Liman, Konyaaltı sahili diye gelirler...

(link)

• Beğen
Tepkiler: sprint

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
daha önceki yarış gibi kemerden gelinicek liman konyaaltı beach park migros kavşağından 100. yıl istikameti 100. yıl güllük ve konyaaltı caddesi barbaros çaybahçesi önünde finish verilir

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Valla sizin yerinizde olmak için neler vermezdim.. Çok şanslısınız ve bence bu şansı çok iyi değerlendirin ve güzel bir şekilde organize olup Antalya'ya yakışır bir şekilde bizleri temsil edin lütfen.. Ayrıca Emre giderseniz bana da matara ayarlayın :D Matara takıntım var söylemesi ayıp :eek:

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
senin için memleketim kemerden toplar gelirim olmadı alanyaya kadar bi çuvalla takip ederim elemanları :D

• Beğen
Tepkiler: sprint ve d.berkay

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@d.berkaykardeşim mataran hazır bil siparişe göre çalışabilirim hangi takımın olsun :D:D:D:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Sağolasın kardeşim :) Farketmez sen gönlünden ne koparsa onu verirsin :D (eğer fazla toplarsan birkaç tane verirsin :p)

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
mataralarrrrrrr vızır vızır ucsun havalarda hava sıcak olsun dua edinde su içsinler çok atsınlar :D

• Beğen

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
Matara toplamak cok zevkli birşey kapadokya avrupa sampiyonasında motosiklet kiralayıp parkurdaki butun mataraları toplamıştık :) 3 motorumuzun da bagajı öyle doldu ki kapak kapanmıyordu. Üstüne oturtarak kapatmıştık. Yetmedi bir de takımlardan istedik :) Hey gidi günler. Mataraları kaç kişiye dağıttığımızı hatırlamıyorum bile elimde sadece 2 tanesi kaldı şu an.

Matara toplamaya gidecek arkadaşlardan ricam bisikletciler gecerken yandan büyük bir Türk Bayrağı açmaları. TV çekimlerinde çok güzel görünüyor.

• Beğen

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
beni zaten direk tanırısnız helikopter geldğind ekoşmaya başlıcam biiskletçilerina rdından muhaaaaaa heheheh hiç öyle bir koşan görmeidm ben bari salak salak koşam :D

• Beğen

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@treks

sizde facebook ta serettiğim bi piskopat olimpik adam vardı trenle koşarak yarışmaya çalışıyodu :D:D:D:D aynı onun gibi olacaksınız heralde

arkadaşlar aldığım bir bilgiye göre şehir içi güzergahı değişmiş galiba 100 yıla döndükten sonra samanyolu kavşağından geriye falez otel istikametine dönüp falez otelinin önünden konyaaltı caddesinden barbaros çay bahçesinin orada finish verilecek valla gece oradan geçtim 3 tane tır gelmiş çok heyecanlandım ya süper bi görüntü

• Beğen
Tepkiler: d.berkay ve sprint

Adil Arlı

Üye
Tepki
15
Bu gun Finish'i ve yarın starta mutlaka gideceğim keşke daha öncesinden tanışabilseydik ama bir türlü fırsat olmadı.

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
evden tv den izlemeye karar veridim banada matara toplayın lütfennnn