Antalya

makaw

Üye
Tepki
146
haydi işe...BİSİKLETLE...!!! Dolayli tumlec acisindan guzel bi slogan ama yuklem olarak alinirsa bazi yanlis anlamalar zuhur edebilir. :D Sanirim bu sorunu Haydi sirkete...BISIKLETLE diyerek cozebiliriz :)

Scudo

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
@ikitekeremre

Üff tasarrufa bak ya : 370 x 12 = 4440 ytl...
bu para ile ne manyak bir makina toplanır, hayal bile edemiyorum. Antalya'nın en kral bisikletini cıkarırsın hocam...

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@makaw

Nereden aklınıza gelir böyle şeyler, gerçketen çok güldüm.

zerooo

Üye
Tepki
2
arkadaşlar trek 4500 marka 19,5' kadroya sahip sıfır bisiklet arıyorum...yardımcı olursanız sevinirim...

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
@Ertan ABA

Ertan abi benim aynakolda problem var yüklenemiyorum eğer o problemi haledebilirsem kesin gelicem
Not:Aynakol değişecek:(:(

dort

Aktif Üye
Tepki
17
global ısınmanın en büyük nedeni petroldür.petrol bitmedikçe sonumuz yakın gözüküyor.üstümüze düşeni yinede yapmalıyız.bende hergün c.tesi-pazar -bayram-yılbaşı demeden günde 2 defa güllük postanesinden kırcami/boynuzlu kuyu'ya bisikletle gider gelirim yıllardır.iri cüsseme rağmen bu sayede ceylan gibi sekerim.yaşımda 42 bu arada. kendini çevreci sanan kokoşlara ucuz kahramanlara buradan selam olsun diyecem ama bu siteye asla girmeyeceklerinide biliyorum.

Tepki
5
@ikitekeremre

yaklaşık 1.5 yıldır sadece işime gidip gelirken değil, gezi amaçlı da kullanıyorum..otobüs ve dolmuşa tahammülüm yok.. evet bende çevre gönüllülerini bisiklete binmeye davet ediyorum

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
19,5 istediğinize göre boyunuz heralde 180 cc falan mert arkadasımızında dediği gibi bu yerde bulmaşansınız var

• Beğen
Tepkiler: zerooo

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@hash07

problem problem problem bu masraflar ne zaman bitecek yaw kazandığımız bisiklete gidio yaw açız aç aç:D :D pazara geliyoruzzzzz ama mangal olcak yoksa gelmem :ci:

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
ertan abi yaprakları değiştirmek bir çözüm değil ne derler bilirsin eşşeğe altın semer taksanda eşek halen aynı eşek derler ya değiştirmem lazım

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
bende bugün iş yerimin uzaklığını ölçtüm tam evimin kapısından iş yerimin kapısı 5.28 km biraz az ama idare edin artık ben 7 senedir çalışıyorum hergün işe bisikletle gidip geliyorum otobüse binmeyeli 4 sene oluyo ant kartım bile yok daha :D :D çünkü çıkartma gereği duymadım

• Beğen
Tepkiler: dort ve ZekiAlper

zerooo

Üye
Tepki
2
evet arkadaşlar buldum ve siparişi verdim, çarşamba günü elimizde olacak inşallah... ilginiz için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

ali_gülcan

Daimi Üye
Tepki
58
@ismail8878

evet ismail sana katılıyorum sen türkiye turundaki son etapta ki düşüşle bile duyuramadıysan semih bu işi döne döne halleder inş:D

• Beğen
Tepkiler: sprint