Antalya

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
bilgi için saol herhangı bır sorun olmazsa benı de sayın eger bır aksılık cıkarsa 1 gun öncesınden haber verırım

Scudo

askın

Üye
Tepki
1
meraba biz antalya bianchi yetkili servisiyiz klübünüze başarılar dileriz
tel:02423112630 fax:3212619
msn:Bianchi_Mehmet@hotmail.com

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
ben de artık Antalyada olacağım..cumartesi günü orada olacağım..derim ki Antalya da trekking gezileri düzenleniyormu? böyle güzel etkinlikleri organize eden abilerim varsa bende katılmak istiyorum.

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bu forumdan da trekking yapanlar vardır ama Antalya da TODOKS klübü bu işi ciddi şekilde yapıyor. Netten bulabilirsin. Her pazar trekking düzenliyorlar, sabah buluşup araçla bir yere kadar gidip nefis doğa yürüyüşleri tertipliyorlar.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
özür dilerim ama ücretlimidir?
benim 3 yıllık dağcılık lisansım var..

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@askın

sizde hoşgeldiniz forumda iyi vakit geçirmenizi dilerim birde servis yeriniz neredeydi tam olarak öğrenmeniz mümkünmü

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
bu pazar kimse beni o saatte kaldıramaz ama uyandıktan sonra gelirim o bölgeye çünkü bu hafta biraz dinlenmem gerekiyor birde yeni mıchelın xc lastiklerimi denemeyi istiyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
:D abi bende gelebilirsem bende muratpaşanın önünde olurum bensiz olmaz foto lazım demi :D

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@geotech emre

:D sana lastik dayanmıyor gerçekten yarış için yaratılmıs bir havan{H2 yani atmosferin} var ;)
Asfalt aglatmaktan benim dişler de eridi bakalım kısmetse seninkilerden alabilirim ve araziye dönüşüm cok pis olucak :p hoşcakal görüşrüz

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@askın

Hoş geldiniz.

Sizide aramızda görmek isteriz.

Pazar günleri kampüste buluşalım konusundan gezileri takip edebilirsiniz.

Bu pazar doyran göletine gidiyoruz.
İyi akşamlar.

EMRESKA384

Üye
Tepki
37
arkadaslar bisiklet camiasına yeni sloganımla çagrıda bulunmak istiyorum:haydi işe BİSİKLETLE;hem ekonomik hemde çevreci olan bu bulusu bizde bu sloganımızla cevremıze anlatalım:
ben işime bisikletimle gidiyorum:gidiş ve gelişte toplam altmış km depal basıyorum:gittiğim yolda antalyanın en tahlikeli yolu olan ve olum yolu tabir edilem kemer yolu:bisikletle gidip gelmesem gunde on iki ytl den ayda ucyuz yetmiş iki ytl yol masrafım olacak:her ay bu para cebimde kalıyor:sizde cevrenizi uyarın:bu gereksiz yol masrafını bisiklet ile değerlendirelim:

_kartal_

Forum Demirbaşı
Tepki
207
harika bi düşünce
bende hergün işe bisikletle gidip geliyorum
ama benim yol çok kısa toplam 4 km:D:D:D:D:

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
COK GÜZEL BİR SLOGAN !!! Destek çıkıyorum hatta ve hatta ben de varım :p
Bütün çevre gönüllülerini bisiklete binmeye davet ediyorum :D
Ayrıca cebindeki deliklerin sayısını azaltıcak bu güzel yöntemi hayata geçirmenizi dilioyrum:p
"gunde on iki ytl den ayda ucyuz yetmiş iki ytl yol masrafı":EEK: demek yılda 12X372ytl = 4464 milyarcık :eek: paranız cebinizde kalıyor. Bence muhteşem bir buluş.! Bu parayla bir Downhill alınabilir! Demek gelişmiş ülkeler de bisiklet bu yüzden yaygın :p
Hoşcakal Emre abi

bianconero

Aktif Üye
Tepki
56
çok güzel bir düşünce ben de sonuna kadar katılıyorum... hatta bir yerde eircsonn un genel müdürünün bile işe bisikletle gittiğini ve insanların bunun hiç yadırgamadığını okumuştum.. biz de ise en büyük en kalantor araba ben de olmalı kavgası yaşanır...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
3 haftadır işe bisikletle gidip geliyorum evim beyaz dünya arkasında İşim ise havvalanıda.

Yani gidiş geliş 34 km bulabiliyo.

Ancak Antalyanın sıcakları beni bezdirdi

Bu yüzden 3 gündür servisi tercih ediyorum.

Haftanın 3 veya 4 günü bisiklettle ulaşım yapmayı planlıyorum.

Düşünceniz güzel ancak bu sıcaklarda kendimize eziyet de etmiyelim.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
İşe yaklaşık iki yıldır bisikletle gidip geliyorum. Harika bir duygu, kalabalık derdi yok, bilet derdi yok, birde sıcaklarda ter kokularını çekmek zorunda kalmıyorsunuz. Günde toplam 20 Km gidiyorum.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Bende Akdeniz Üniversitesine 4 yıldır bisikletle gidip geldim.Gidiş dönüş 65 km.

Güzel oluyor.