antalya bir günlük kron xc 500 hd çalındı

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar pazar günü aldığım bisikletim pazartesi çalındı 1000 lira masraf yapmıştım. çalanların allah belasını versin ve karşıma çıkarmasın. antalyadaki arkadaşlar kron xc 500 hd gören olursa 05448484726 ya bildirmelerini rica ediyorum.

http://www.kackarbisiklet.com/tr/thumbnail.asp?img=/upload/data/images/bisiklet/kron/xc500_blue.jpg&width=900

Scudo

grnsclst

Üye
Tepki
0
İsim
Emre SEVİNÇ
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçmiş olsun dostum umarım bulursun

alirauf

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Sedona
Hacı bu Antalya nedir ya herkesin Antalya'da çalınıyo geçimini bisiklet çalarak sağlayanlar var heralde. . .

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@grnsclst

teşekkürler toplasan 1 saat binmeden 1000 liralık bisiklet gitti :(

burda antalyadaki bisikletcilerin yaqzdığı faal bi link var mı oraya da yazsam bu mesajı?

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@alirauf

şerfsizlik işte bir makasla insanların kaç aylık tasarrufunu hiçe sayan şerefsizler...

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Geçmiş olsunda olay nasıl oldu?

Kilitli, apartman, göz önü??

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
büyük geçmiş olsun.. Allah güle güle kullandırmasın onlara.....

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Off buyuk gecmıs olsun.Artık ne desek ne tembıhlesek bos gıden gıttı ama sız yıne de polıse gıdın.Fotografları ve kadro no su vardır dıye umuyorum.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Büyük geçmiş olsun;

Olayı biraz anlatır mısınız nasıl oldu neredeydi, tahmini nasıl çaldırdınız lütfen bizde ona göre önlemler alalım.

grnsclst

Üye
Tepki
0
İsim
Emre SEVİNÇ
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
dostum sahibinden.com da genelde antalya muratpaşa da resimsiz ilanlar oluyor yada resimleri olsa da çok düşük fiyatlı bisikletler dikkatimi çekmişti. Antalya da çalıntı olaylarının çok olmasıyla ilişkili olabilir arada bi göz at derim ilan sitelerine

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@mertceo

alalı zaten bir gece olmuştu. sabah spora gittim geldim üzerimi değişip işe gittim. akşam 5 gibi geldiğimde kilidi kesip almışlar. görevli en son 45 dk- 1 saat önce ordaydı bu arada çalmışlar dedi. sonra polis çağırdım geldi özelliklerini not aldı ekiplere anons geçeceğini söyledi. bana karakola giderek ifade vermemi söyledi ifade felan verdim fatura yı aldılar

bakalım bulunacakmı ümidim yyok ama hayırlısı olsun.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@hasan gönen

Yani siz dışarı bıraktınız sanıyorum kilitleyip işe gittiniz.
Keşke evde muhafaza etme gibi bir şansınız varsa o şekil de yapsaydınız.

Güvenlik olan yerde güvenlik kamerası yok mu acaba civarda falan araştırma yapılabilir?
Çevreden kontrol edilebilir saat biliniyorsa kontrol edilip bel ki bulunma ihtimali yüksek olabilir.

Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@mertceo

bizim site daha yeni olduğu için güvenlik ve güvenlik kamerası takılmadı. gece zaten kilitli yere alacaktım gündüz bişey olmaz dedim. ama olan oldu işte.
enterassan olanı olaydab bir gece önce u-lock kilidi siparişi verecektim nedense vermedim ertesi gün bu olay başıma geldi. en azından apartmanın kapısı kapalı olsaydı belki çalamazlardı ama o gün şansa apartmanın kapısını örten mekanizma bozulmuş.

Tepki
8
Bisiklet
Sedona
geçmiş olsun! ben bu yüzden korktuğum için bisikletimi her gün eve 5 kat indirip çıkarıyorum, umarım kısa zamanda karşına çıkar bisikletin.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@hasan gönen

Sanki her şey planlanmış gibi durum söz konusu olmuş.
Kaderde kısmette o varmış hocam üzülmeyin. Allah görüyor bakarsınız daha kalitelisini alırsınız hiç belli olmaz.

Yüce Allah şüphesiz ki merhametini ve yardımlarını eksik etmez.

Dikkat etmek lazım ben yaklaşık 2 kat kadar çıkartıyorum. Giriş üstünde evim bir giriş merdiveni çıkartıyorum birde bir kat merdiven çıkartıyorum. Alüminyum olduğu için hafif ve odamda şuanda sol tarafımda kalıyor muhafaza ediyorum apartman içinde veya depoda muhafaza etmem bir yere de kilitleyip gideceğimi sanmıyorum zaten dikkat edin bir daha ki sefere çok büyük geçmiş olsun.

Tepki
31
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm
Ben de Antalya da oturuyorum lise zamanımda çok özenerek aldığımı bianchi marka bisikletimi apartmanın içinden kaskalın kiliti kırarrak çalmışlar dı maalesef antalya d çok oluyor hırsızlık olayı
Şimdi de yeni bir bisiklet almayı planlıyorum ve 7. katta oturuyorum ve bindikten sonra kesinlikle eve çıkarmayı planlıyorum

genckanat

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Mosso
Çok geçmiş olsun Hocam..Benim de daha önce Bianchi Aspid'im çalınmıştı,o duyguyu çok iyi bilirim...İnşallah yakın bir zamanda bulunur...