antalya..............akdeniz yol bisikleti grubu...........

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında ali ayhan cıvıl tarafından paylaşıldı.

1. ali ayhan cıvıl

ali ayhan cıvıl Kıdemli Üye

Seviye:
    sistemli bir şekilde her yaştan yerli ve yabancı sporcu kardeşlerimizle pazar sabahları toplanarak ortalama en az 100 km çeviren bir grubuz....katılımlarınız için aynı adla facebook ta açtığımız sayfamıza müracat ederek bağlantı kurabilir ...........

duranbisiklet bunu beğendi.
  2. Ahmet.Çetinkaya

Ahmet.Çetinkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    müracatımızı yaptık bakalım.bulunsun :) performans grubu galiba sizinki. şimdilik 100 km hayal benim için ne yazık ki

İlginizi Çekebilir

1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
3-1468594337431-m30jxc42k218-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...