Antalya-7 Ekim 2006 kemer tarafına Can Dede' yi uğurlama gezimiz.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
selamlar vede saygılar diliyorum ender abicigim yengem ve diger dostlar,harika bir gezi daha sagolun bizlerle paylasımınız ıcın,ender abicigim maili okudum güzel tahminde bulunmussun fazla ugramamak hakkında ne bıleyım eksik bir tepki gibi geldiginden olsa gerek sende cok iyi aktarmıssın maılde de,saglıcakla kalın herzaman beklerız istanbula aralık ayınada baya baya cok var yahuuu.:)) saygı ve selamlarımı ıletıyorum ender abicigim yengemede saygılar saglıcakla kalın.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu
Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hdeveci

Harun'cum merhaba

Yazını şimdi gördüm. Çok sevindim. Seni forumda göremiyorum diye çok üzülüyordum. Sende gene burdasın.

Ben Bayram dolayısıyla İzmir'e geldim. Bi 10 gün daha burdayım onun için çok sık giremiyorum nete. Antalya' ya dönünce gene sık gireceğim. Forumu özlemişim. Aralık ayında da Kısmetse İstanbuldayım. Biletimi bile aldım. Yaklaşık 1 hafta İstanbul' da olacağım. Gelince hepinizle tanışıp görüşeceğiz. İnşallah.

Görüşmek üzere hoşçakal.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@KevSerSeri

Sevgili kevser,yazını okurken gülümsemeden uzak kahkahalar patlattım desem yeridir.Bu espiritüel yanından kayıplar yaşamamanı diliyorum.
Tüm dostlarımızın yüreği neşe kaynağın kadar canlı olsun.

Sevgiyle

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insan,değerli büyüğüm Ender abi.dün itibari ile evdeyim turumuzu nadide güzellikleri arkada bırakarak kazasız belasız bitirdim.resimleri görünce inan içim bir tuhaf oldu.
Sizleri çok seviyorum.hayatı ve insanları herşeyi rağmen sevmeye devam edelim ne olur.

Düşlerinizin gerçekleşmesi dileği ile...

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@candede

Can merhaba
Gezini sağ salim tamamlayıp, evine döndüğüne çok sevindim. Bizlerde senin gibi iyi bir arkadaşı tanıdığımıza çok memnunuz. Ve bu arkadaşlığımızın daim olmasını dileriz.

Ben şu an İzmir deyim 1 hafta daha buralardayım . Onun için çok sık nete giremiyorum. Dün bir internet kafeden girdim. Ama çok rahat olmuyor. Bu gün evde odalarda pc mi gezdirirken bir hat buldum . Şifreside yokmuş ordan nete bağlandım. Kesilene kadar girerim.
Ata bisiklete gidemedim . Ama telefonla görüştüm Alanya ya gidecekmiş. Gelince görüşmeye çalışacağım.

Forumuda bayağı özlemişim.
Sana neşeli mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: candede

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@Ender Alıcıoğlu

Yazılan mesaj, konu ile alakası görülemediğinden kaldırılmıştır.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
evet ender abi ben ne zaman olmasam bişiler oluyor zaten istanbula gittim siz can dedeyle gezi düzenlemişsşnşz ne şans ama kısmet olmadı.bu hafta sonuna gebiz uçarsya tur çıkaralım derim yetkin bey de niyetli.:D