Antalya-6 Mayıs 2007 Pazar Belek gezimiz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Bu pazar yani 6 Mayıs 2007 günü Antalyanın şirin beldesi Belek'e pedallıyoruz. Yol, en acemi olan arkadaşların gidebileceği kadar düz bir yol. Antalya, Alanya karayolunu takip ederek gideceğiz. Yol üzerinde, geniş bir, emniyet şeridi olduğu için rahatlıkla yol alabileceğiz.

Belekte deniz kıyısına ve orman içine gireriz.
Hareket yerimiz , her zamanki gibi Selekler karşısındaki parktan olacaktır. Saat 9 da buluşup en geç 9.30 da hareket ediyoruz.
Güzergahımız,Selekler karşısından hareketle, kalekapısı, belediye işhanı önünden , doğu garajı ve Alanya yolu istikametinde olacaktır. Geç kalan arkadaşlarımız bu yoldan gelirlerse bizi yakalayabilirler.

Her zamanki gibi yanımıza: Kask, gözlük, eldiven, yama takımı, pompa, yedek iç lastik almamız kendi menfaatimiz içindir.

Gezi yeri : Belek
Yaklaşık Kilometre: gidiş, geliş yaklaşık 90 Km.
Gezi günü : 6 Mayıs 2007 Pazar günü
Hareket yeri : Selekler karşısı parktan
Hareket saati : 9.00 en geç 9.30 hareket.

Gezimiz gene yardımlaşmalı olacaktır. Kendine ve bisikletine güvenen herkes davetlimizdir.

Gezimize katılmak isteyenler burdan haber verirse seviniriz. Duymayan arkadaşlarımıza da heber vermeye çalışalım.

Pazar günü buluşmak üzere
Herkese hoşçakalın derim.

Scudo

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
bir işim çıkmassa her hafta olduğu gibi oradayım:)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Kesin geliyorum DİYEMİYORUMM
Belirli değil hala netleşmedi.... !!!

solen

Üye
Tepki
3
Biz çok önemli bi aksilik çıkmazsa eğer geliyoruz ...........

Bu sefer Özer de var yaşaşsınnnnnnnn

atteleia

Üye
Tepki
32
ben bu geziyede bu hafta sonu Antalya dışında olacağım için gelemiyorum...artık hafta içi bi gezi olursa ona katılabilirim..

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Gelecek olanlara kapımız hep açık.

Enis inşallah senin usta bu hafta gene oyun oynamaz.

Timur , sen gel , arkadaşların varsa onlara da söyle. Babanı da memnuniyetle bekleriz. Bizim grubta yaş ortalaması yüksek. Benim yaşıma baksana. Daha doğrusu her yaştan bisiklet sever var.

Muazzez hanımda kısmetse yeni Kron XC 1000 si ile gelecek. Onun yerine ben yazıyorum.

Ertan'cım hastayım dedin ama inşallah o güne kadar iyileşir. İyileşmezse ben gene onu bir ziyaret eder, gönlünü alırım.:)

Özer nöbetçi değilim dedi. Şölen ve Özerde kısmetse aramızda.

Tarık kaçırmaz zaten.

Konur da aynen gelir.

Ercan her hafta yaptığı numaraları yapar ama gene son anda kandırır getirtiriz.

Emre'nin şansı yok her hafta sonu ailesiyle bir yerlere gidiyor. Kronu açamadık bile daha.

Dj Emreye, bak sormadık bu gün, beraberdik, işi yoksa onuda yataktan kaldırır getirtiriz.

Taylan ve Ersinden haber alamadım. İnşallah katılırız diye burdan yazarlar.

Peki bizim yakışıklı Taylanımız nerelerde. Yol bisikletine lastik alamadıysan beni ara bulalım bir dış lastik sana.

Ömer'den haber yok bir arayan olsa da haberi olsa

Tabi geçen hafta gelen Alman bisikletçi dostlarımız bu hafta da aramızda kısmetse. Aman gene geç hareket edip Alman dostlarımıza mahçup olmayalım.
Birde bu sefer her molada bu arkadaşların yanında yiyip durmayalım, Almanlar tüm yol boyu hiç birşey yemediler. Ya diyecekler bu adamlar çok aç ya hiç doymuyorlar.:D

Hadi arkadaşlar, duymayan arkadaşlara haber vermeye devam edin.

Gelecek arkadaşlar burdan cevaplarınızı da bekliyoruz.

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
hakan diye biri ile tanıştık kron 4000 i var gelecek pazar günü.
yahu serik ten mustafa ya ne oldu acaba ses seda yok haftalardır?

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Tarık'cım inan her hafta yeni arkadaşlar katıyorsun aramıza. Senide eskisi gibi hafta içi göremez olduk. Görüşüp pedallayalım. bu gün p bak ara.

Bora'dan niye ses çıkmadı onuda çözemedim, gelmeyecekmi yoksa , onsuz olmaz.

Bizim Ali de gelebilir tam yolla gidilecek bir yer.

Mustafa Teke'de, onun gezisine kimse gidemedi diye darıldımı acaba bize . Foruma bile girmez oldu. Hemen ona özel mesaj atayım az sonra.

Daha olmadı ilk Belek sapağından değilde Serik içindeki 2. Belek sapağından saparız. Hem onuda almış oluruz.

Buraya yazmayan arkadaşlar . Sizlerden heber bekliyoruz. Lütfen girip sizlerde cevap yazın.

Herkesi bekliyoruz.

Sevgi ve selamlarımla.

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
ender abi ben semihin aklını çelmeye çalışıyom gelir inşallah ali buhaftadamı geliyo adam kulübü nasıl ayarlıyo acaba

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
harunla beraber katılmak isteriz,
başvuruları size mi yapmamız gerekiyor ender abi?

hani bisiklet üstünde çekilmiş fotoğraf falan lazımsa onuda yolluyabilirim.
:)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Lütfü'cüm inan siz gelin ,
Ben başvurularınızı en başa alırım hiç merak etmeyin.
Hatta yolda yorulursanız bile ben sizi çekerim, gerekirse iterim, hertürlü yardımı sizi rahat ettirmek için ne gerekiyorsa yaparım. Lafı bile olmaz.

Enis'cim Ali geçen hafta geldi ama bu hafta gelebilirmi bilmiyorum, gelirse mutlu oluruz. Semihte tabi gelirse çok seviniriz.

Serik'ten Mustafa Teke yide buldum. Bana mail attı, ama yazıyı tam çözemedim, okuyabildiğim kadarıyla, Serikte bir işe girmiş, Sanırım sadece cumartesi ve perşembeleri tatil günü imiş , Onun için bize bu haftada katılamayacakmış.

Pazara kalabalık bir bisiklet severle buluşmak üzere hoşçakalın.

Sevgi ve selamlarımla.

pelo-selo

Üye
Tepki
42
Bende geliyorum.
Orman dairesinden bir bayan arkadaşta gelmek istediğini söyledi, artık kamu kurumlarından da katılan olacak ne güzel, görüşmek üzere.

Tepki
36
Ben de durumum belli olmadigi icin gec mesaj atiyorum.
Hafta sonuna annem geliyo yanima, sordum o da katilirim dedi. Bir bisiklet de ona ayarlayip gelmeyi düsünüyorum

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba

Bora'da geliyor, İlknur hanım gelmeden zaten tandem hareket etmez. Hatta birde bayan arkadaşını da getirecekmiş, çok güzel olacak.

Taylan'ın da annesininde gelmesi süper olacak. Bisiklet ayarlamak kolay benim depodaki bisikleti memnuniyetle annene veririz, hiç merak etme. Yeterki haber ver, sabahtan bisikleti vereyim. Annen gelirim derse, bisiklet hazır, haber bekliyorum.

Sevgi ve selamlarımla.