Antalya- 23 Eylül Mavi Bisikletim etkinliği

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

23 Eylül 2006 cumartesi günü, Akşamüstü Saat 16.00 da Demokrasi kavşağında ( Alanya Çıkışı Tek Kavşağı ) Mavi bisiklet i karşılıyacağız.

Bu etkinliğe bisikletlerimiz ile katılacağız. Saat 11.00 de de Cumhuriyet meydanında Halk semineri varmış.

Ben Mavi bisikletim linkinden kopyalıyorum.
23 Eylül 2006 Cumartesi - Antalya
Halk Semineri
Cumhuriyet Meydanı - 11:00
Meme Kanseri - Prof. Dr. Erdem Göker ve Dr. Hakan Bozcuk

Halka Açık Bisiklet Parkuru
Demokrasi Kavşağı - Aspendos Bulvarı - Ali Çetinkaya Cad. - Cumhuriyet Meydanı - 16:00 - 17:00

Tören
Cumhuriyet Meydanı - 17:00

Bizler demokrasi kavşağında buluşmaya biraz erken gitmemizde fayda umuyorum. Tüm bisiklet severler davetlidir.

Gidiş için buradan haberleşelim.
Hoşçakalın.

Scudo

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
ender abicigim tahminime gore siz antalyada bizden daha buyuk bir kalabalıkla karsılayacaksınız :)simdiden iyi eglenceler sizlere ,yurekler sızlerle olacak selamlar vede saygılarımı ıletıyorum tum alıcıoglu ailesine ve antalyadaki dostlara.

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Pek bilinmeyen bir detayı daha burada yazmak istiyorum. Sponsor firma, bisikleti olmayan ancak bu tura katılıp çorbada benim de pedalım bulunsun diyen sağ duyulu vatandaşlar için 50 kadar bisikleti Mavi Bisiklet Tırı ile ilden ile taşıyor. Kayıt esnasında kimliğinizi bırakmak sureti ile bu bisikletlerden birini alıp bisikletiniz olmasa bile siz de kanserle mücadele için bir adım atabilirsiniz. Tur sonunda bisikleti tabi ki geri teslim etmeniz gerekiyor :).
Kısacası sadece bisikletli olan tanıdıklarınızı değil, bisikleti olmayan ama duyarlı tanıdıklarınızı da bu organizasyona dahil edebilirsiniz :).

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Yine her zaman ki gibi o güzel ve duyarlı yanlarınızı gösterdiniz.Bizler için,siz güzel insanların yüreklerindeki hafifliği hissetmekten ve uzaktanda olsa alınlarınıza küçük buselerimizi koymaktan başka bir şansımız yok.
Sizleri seviyoruz.Yüreğiniz her daim bir serçeninki gibi çırpmaya devam etsin.
Sevgiyle...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Bisisklete hep beraber bindiğimiz, geziler düzenlediğimiz arkadaşlarımızdan ve Gökhan hocadan aldığım bilgilere göre, Saat 11.00 de Heykelde bisikletlerimiz ile buluşalım diye karar alınmış. Buradan Katılacak Antalya' da olan arkadaşlarıma hatırlatırım.

Herkese iyi günler dilerim.
Hoşçakalın.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@Ender Alıcıoğlu

11 den 4 e kadar ne yapacaz Ender abi yaw :boese157:

zaten sıcak...

gündüz yanıyoz gece donuyoz
gündüz güneş
gece yağmur

Antalya coştu...

inşallah biryerlerde otururuz...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Ercan Bayram

Ercan merhaba

O gün Car Free Day günü etkinliğide yapılacakmış Gökhan hocam onun için erken toplanalım diyor.

Tabi inşallah bende katılabilirim. Kazadan sonra herhalde elim ve ayağımda bir arıza kaldı. İnşallah iyileşirimde katılabilirim.

Telefonumda kırıldığı için tüm telefon numaralarımda kayboldu. Kimseyi arayamıyorum.
Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci ve migalga