Antalya-22 Nisan 2007 Pazar Günü Kurşunlu Tarafına Piknik Gezimiz

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Antalya daki pedalsever arkadaşlarımız, uzun zamandır toplu olarak bir gezi gerçekleştiremedik. Manavgat Mtb yarışlarında, konuştuğumuz üzere, bu pazar saat 9 da Selekler parkında buluşup, en geç saat 9.30 da hareket ediyoruz.

Rotamız, Güllük caddesinden geçip, 100. yıl bulvarından, Alanya çevre yolunu geçip, Düden şelalesine doğru yol almak. Tabi yol üstünde bir alışveriş merkezinden de sucuktu, tavuktu, ekmekti gibi ihtiyaçlarımızı da alıp öyle geçiyoruz. Tabi kömürde almayı unutmayız. Bu çünkü Piknik gezisi.

Düdenden sonra her zaman geçtiğimiz yolu takip edip, Kurşunlu şelalesine varıyoruz. Buranın arkasında piknik yapılan güzel bir yer varmış. Orada piknik yapıyoruz. Tabi bisikletleri ile araziye girenlere hiç karışmıyoruz.

Piknik sonrası, istersek arka yoldan Perge tarafından Aksuya çıkarız, öyle döneriz, yahutta orda alınan karar doğrultusunda bir dönüş rotası izleriz.

Yapacağımız kilometre, dönüş yolu tam kesin olmadığı için yaklaşık 75 kilometre gibi olacaktır.
Hızımız her zamanki gibi, arkada kalanları bekleyerek olacaktır. Onun için bisiklete binebilen , bisikleti bakımlı olan herkes bu gezimize katılabilir.

Geziye geleceklere, kask, gözlük, eldiven takmalarını sadece tavsiye ediyoruz.
Yanınıza su, yama takımı, pompa, yedek lastik almanız kendi menfaatiniz icabıdır.

Geziye gelecek arkadaşlar, buradan yazarlarsa, duymayanlarada duyururlarsa, kalabalık ve neşe içinde bir gezi yapmış oluruz.

Buluşma yeri : Selekler karşısındaki park.
hareket saati : en son 9.30 hareket.
Rota : Düden tarafından , Kurşunlu şelalesi
Yol durumu : Genelde hep asfalt. Araziye girmek isteyenler Mtb leri ile gelmeleri gerekir.
Yapılacak Kilometre : Yaklaşık 75 kilometre
Hız : Herkesi bekleyerek, yardımlaşmalı.

Herkesi bekliyoruz.
Sevgi ve selamlarımla.

Sevgi ve selamlarımla

Scudo

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
Biz "PİKNİKÇİLER"e de bu yakışır :) her zamanki gibi benim cevabım aynı "Önemli bi aksilik olmadığı sürece ben varım", pazar günü görüşmek üzere!

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

İşte Antalya da en çok üzüldüğüm şey. Hep beraber bir gezi programı yapıyoruz. Gezi açma işini de bana bırakıyorsunuz. Geziyi açıyorum. Üstünden bayağı bir zaman geçiyor.
Sadece Konur arkadaşım, dönüp gezimize katılacağını bildiriyor.

Nerdesiniz, bisikletforum Antalya ekibi. Bu birliktelik 2- 3 kişinin çabası ile çok fazla süremez.
Gezi duyurusunu attıktan sonra forumda, ekibten çok kişi gözüküyor, olmasına reğmen, kimse giripte bir mesaj yazmıyor. Dostumuz da var düşmanımızda, bu böyle biline.
Sevgi ve selamlarımla.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Ben cevap yazsam olur mu :)

Abi kuvvetli İhtimal ile Ben, Diji Emre, Ömer, Enis geliyor....
Ender & İlknur + Konur ;)

7 kişiyiz zaten şimdiden ;)

Güray da buralarda yani Antalyada istanbula geri dönmezse bizleri kırmayıp geleceğini düşünüyorum...

Emre Yasin Ertan 3lüsü de katılırlarlar umarım
o zaman 10-11 kişiyiz....

(kuvvetli bir ihtimal ile katılacağım büyük bir problem çıkmadıkça;))

Selamlar Ercan...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hızlı

Hızlı'cım yağmur dedin, yüreğimi hoplattın.
Hemen hava durumuna baktım Antalya pazara, bir hava tahminine göre parçalı bulutlu, bir tahmine görede çok bulutlu gözüküyor. Demek yağmur yok. Sıcaklıkta iyi gözüküyor.
Hayırlısı artık.

Sevgi ve selamlarımla.

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
harbiden ya biz hiç hava durumuna bakmaz olduk artık, antalya yağmuru unuttu ne de olsa, küresel ısınma ne hale getirdi buraları :(

07 rider

Üye
Tepki
14
merhaba arkadaşlar ben katımayı cok isterdim ama bu hafta sonu antalyada değlim neyse artık bir daha ki tura.

Tepki
36
Herkese merhabalar ben Taylan.Piknik icin soz veremesemde en azindan tanismak ve biraz gezmek icin bulusma yerine gelmeyi planliyorum.

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
ender abi size ıyı gezmeler....takımıznız gene saglam herhalde malum bızım antrelman felan....gelmek ısterdım ama sartlar el vermıyor....gelebılırsem ısallah gelırım sucukları sıze yar etmem....:)))))

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
slm herkese....
bende katılmayı isterdim .belki duymuşsunuzdur ,manavgat yarışına girecektim fakat dizimdeki sakatlıktan dolayı yarışada katılamadım.ve geziye de katılabilmem imkansız gibi,şu anda uzun süreli bisiklete binmek zorluyo beni.sakatlığımın durumu uzun gibi gözüküyo.herkese iyi geziler hoşçakalın....

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Yetkin Şahin

Yetkin'cim merhaba

Yarış günü dizini duymuştum, ama bu kadar, önemli olduğunu anlamamıştım. Msn de de yoksun, bari burdan sana geçmiş olsun diyeyim.

Sevgi ve selamlarımla.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Yetkin Geçmiş olsun dostum Acil şifalar diliyorum...

Ender abi kaç kişi oldu
baya bir oldu sanırım ;)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@HER

Enis Merhaba
Artık yeni kadronla gelirsin her halde.
Onla gelki şu meşhur kadroyu bir görelim

Sevgi ve selamlarımla.

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
evet abi onla gelcem kadro güzel benim hoşuma gitti
ama ercan abi pazar günü ekşın yapamıyacakmış ona biyerden jant ayarlıyalım jantını kırmış

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
enis kadroyumu degıstırdın yaw...benım nıye haberım yok olmaz kı.....ne aldın kadro olarak bakem......

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Semih sucuk dedi aklıma geldi . Kim getirecek şiş veya ızgara telini. Sonra orda artık dallara takar yaparız ona göre.
Getirecek olan haber versin.
Sevgiler