Antalya-21 Ocak 2007 Lara kıyı bantı alçak tempo gezimiz

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
@Ender Alıcıoğlu

teşekkürler ender abi bende bütün bisiklet ailesini çok özlemişim.gelmediğim zaman hayatımda bi eksiklik hissediyorum artık:)
tekrar buluşmak üzre hoşçakalın...

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@yetkin

Sevgili Yetkin Paylaşımların için içten teşekkür ediyorum.Anlaşılan sadece bisiklette değil Başka hünerlerde de kendini kanıtlamış birisin (Fotoğraflar mükemmel )

Sevgili Ertan ve Ercan'nın anlatımlarından seni tanımak mümkün oldu.Özellikle Ender abi ile sonlara doğru seni olumlu anlamda çekiştirmiştik.Anlatımlardan yola çıkarak hayata her daim gülümsemen dileği ile...

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

Fulya

Üye
Tepki
20
Ender abi, teşekkür ederim, alnımın akıyla bitirdiğim için ben de çok mutluyum. Sizlerin sayesinde oldu. Evet hatırlıyorum o ilk buluştuğumuz günü parkda. Bana dönüş dersleri vermiştiniz. Dönüş yapamıyordum:D Hatta ben hep düz gitsem olmaz mı diye sormuştum:D :p

Sevgili Candede, nazik mesajınıza çok teşekkür ederim. Hoşbuldum:) Nice güzel paylaşımlara inşallah

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler

Ersinseyda

Üye
Tepki
7
Ender abi bu hafta için kusura bakmayın artık pazar günü yemek yiyemediğim
3.gündü kronik faranjit denen karın ağrısı bu arada ankara grubunun gelişinde bir hafta sonra bademciklerden kurtulacağım ameliyat ile aldıracağım kısmet ise çok fena çektiriyor fotoğraflar çok güzel çıkmış herkesin yüzünde bir gülümse hep böyle kalın

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
Sevgili Yetkin Paylaşımların için içten teşekkür ediyorum.Anlaşılan sadece bisiklette değil Başka hünerlerde de kendini kanıtlamış birisin (Fotoğraflar mükemmel )

Sevgili Ertan ve Ercan'nın anlatımlarından seni tanımak mümkün oldu.Özellikle Ender abi ile sonlara doğru seni olumlu anlamda çekiştirmiştik.Anlatımlardan yola çıkarak hayata her daim gülümsemen dileği ile...

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

teşekkürler sevgili candede:)
bende sizi ender abi ve sizi tanıyanlardan dolayı ,sanki sizinle tanışmışım gibi hissediyorum.sizden bana bahsettiler.inşallah birgün beraber pedallarız...düşünceleriniz için teşekkürler.
evet fotoğraf çekmeye merakım var...tabi çok amatörce.onun için kendime giriş seviyesinde ,gezilerimizde çekmeyi geliştirebileceğim bir makine aldım.beğenmeniz beni kamçıladı bu konuda, daha iyi resimlerle buralarda olmaya çalışıcam.teşekkürler sizde sevgiyle kalın.
fulya hanım size teşekkür etmeyi unuttum az önce fotoğrafları hazırlamaktan.benim resmimide eklemişsiniz teşekkür ederim çok beğendim güzel yaklamışsınız hiç haberim yoktu...hoşçakalın

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@felis911

İlgin için çok teşekkür ederim. Sizlerede bizim gezilerimiz gibi güzel dostluk gezileri diliyorum, Hoşçakal.

@Ersin Seyda

Ersin'cim , öncelikle geçmiş olsun dileklerimle. O gün Ufukla senin kulaklarını çok çınlattık. Ama hasta olduğuna üzüldüm. En kısa zamanda iyileşmen ümidi ile.
Bademciklere yazık etme, iyileştir dursunlar yerlerinde, ama tabi sen bilirsin.
Gezi, seninde dediğin gibi güzel ve zevkli geçti. Kimseleri arkalarda bırakmadık, grub başladık, grub bitirdik. Nerdeyse eve teslim gibi yaptık :D

En kısa zamanda aramızda olman dileğimle .
Selamlar sevgiler sunarım.
Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: bedo

ufuks

Üye
Tepki
13
Hepinize selamlar,

Ender abi, Fulya ve Yetkin; fotolar ve anlatim icin gercekten cok tesekkurler...
Cok guzel ve stressiz bir gezi gecirdim sayenizde....Bundan sonraki gezimizde hepinizle gorusmek uzere...

sevgilerimle...

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
ender abiii....
antalya çok güzel bi doğaya sahip gerçekten.. deniz resimlerini görünce atlamak istedim o tepelerden...resimler oldukça iştah açıcı :)
kapıp bisikleti gelmemek elde değil ..:)
sorumluluklarımız olmasaydı :).... düşünebilirdim hani :) .....
paylaşım için teşekkürler..

ceycey

Üye
Tepki
18
İsim
Ceyhun Çubukcu
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba herkese,bisiklet ailesine ,

* Fulya fotoğrafların ve paylaşımların için teşekkürler. Bir daha ki gezi de beraber daha uzun mesafelere...:)

* Ersin çok geçmiş olsun sana. Uzun bir süredir görüşemiyoruz ve beraber pedallayamıyoruz :( . Neyse sağlığına bir kavuş sen, daha ne yollar yapacağız beraber.

* Sevgili Can Dede aktarmış olduğun düşüncelerin için çok teşekkürler. Beraber tekrar kesişmek ve keşfetmek temennisiyle... Ürgüp'e kucak dolusu sevgiler ve bol miktarda pedal sesi... :)

* Yetkin sana da güzel fotoğrafların ve paylaşımların için teşekkürler. Keşke günü beraber tamamlayabilseydik...:(

Sevgi-SİZ'le
ceyhun

DÜŞ-üncesiz Olmayın...:)

• Beğen
Tepkiler: Fulya

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
ender abi merhabalar
biraz geç kaldım cevap yazmada sanırım sınavlar yüzünden geziniz güzel bir havada çok güzel olmuş gezinin farklı ve hoş olması yüzünüzdeki gülücüklerden belli oluyor fotoğraflar ayrı bir güzel , yüreğinizden mutluluk hiç eksik olmasın her zaman güzel geziler bekliyoruz :)

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
sevgili antalyalı bisikletçi abilerimiz, ablalarımız vede kardeşlerimiz.
çok güzel bir etkinliği daha tamamlayıp bizlerle paylaştınız.
sayenizde gidemediğimiz yerleri görüp tanıyoruz.
tebrikler ve de teşekkürler.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@precipice

Ramazan'cım merhaba
İnan senin yazını okuyunca , içimi, güzel bir duygu sardı. Ne kadar güzeldi beraber pedallamamız. O güzel İstanbul gezimizi , hiç unutamıyoruz.
Bak 2-3-4 Şubatta Ankara ekibi , bisikletlerini otobüse koyup buraları dolaşmaya geliyorlar. Sizlerde yapın bir kaçamak. Ne güzel olur. Yurdun dört bir yanından bisikletliler Antalya' da.

Sevgi ve selamlarımla.

@İsmail Ağıllı

İsmail'cim merhaba
Dediğin gibi güzel bir gezi yaptık. Ama yanlış hatırlamıyorsam senin bir gezi planın vardı. Okullar tatil olunca gelecektin bisikletinle buralara. Can'ı , Nuri'yide kandır gel . Bak ankara ekibi gelecek , sizlerde atlayın otobüse , gelin , süper eğlence yapalım hep birlikte.
Sevgilerimle.

@Lütfü Çolak

Lütfü'cüm çok sağol . Gezimizden fotoğraf karelerimizden memnun kaldığına. Sen de bir fırsat yarat, gel buralara , kendi gözlerinle gör. Ne kadarda güzel olur. Hadi toplanın gelin sizlerde. Bekleriz hepinizi.

Sevgiler ve selamlarımla.
Hoşçakalın.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Ufuks

Ufuk'cum merhaba
Gezi sunumuzu beğendiğine teşekkür ederim. Aynen senin dediğin gibi güzel stressiz bir gezi yaptık.
Demekki, her zaman tempolu geziler yanında, aralarda da, alçak tempolu, bol sohpet ve paylaşımlı, dayanışmalı gezilerde yapmalıyız. ben de bu geziden ve dostluk ortamından müthiş keyif aldım.
En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere .
Hoşçakal.

@edi55

Merhaba, temenniniz için çok teşekkür ederim. Tüm yurta , bisiklet severlerin çoğalması, dostluk, kardeşlik içinde geziler yapması en büyük isteklerimiz.

Selamlar ve sevgiler sunarım.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Hoyyyyyy Ender Abi gerçekten çok güzel bir gezi olmuş yine... Gözümüz gönlümüz açıldı vallahi. Zaten heyecanlıyım oraya gelicem sizlerle pedallıcam diye...

Abi sen ciddi o kayalardan aşağı bisikletle iniyor musun? Maşallah dicem yani. Çılgın yaptılar seni de iyice. Ben korkuyorum yahu. Henüz Down Hill olayına giremedim. İnşallah yakında saldım çayıra Mevlam kayıra diye inicem aşağı... :D

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@KevSerSeri

Kevser'cim merhaba.

O tepelerden gerçekten indim. Ama senin sandığın gibi, onlar kaya değil, onlar yazın başında yapılan, Kumdan Heykellerin kalıntıları. Yani sıkıştırılmış kum.

Ama inan , ben ordan inerken arkadaşlarda çok korktu, düşersin diye. Ama tandemin öne doğru, takla atmasının imkansız olduğunu, sadece tandem kullananlar bilir. Yani mtb bisikletteki gibi , ön freni sıksan , tandem öne doğru takla atmaz. Çünkü arkası ağır gelir. yokuş çıkarkende şahlanmaz, bu seferde önü ağır gelir..:D :D

Sanırım siz gelene kadar bu kalıntılar daha duruyor olacak. Sizlerle de gider , Kum heykel kalıntılarını gezeriz.
Hadi gelin artık. sabırsızlanıyorum. Nasıl geçecek bu hafta bilmem.

Görüşmek üzere , Hoşçakal.

(link)

Fulya

Üye
Tepki
20
@yetkin

Rica ederim ne demek Siz o sırada Emre'ye poz veriyordunuz ama ben de başka bir açıdan çektim:) Çektiğim fotografların hepsini koydum. Tabii canımla cenk ettiğim için biraz az çekmişim:D Bir daha ki sefere daha cok cekerim:)

Ceyhun, Ufuk, ben de tesekkur ederim. Çok güzel bir geziydi. Bir daha ki sefere belki ben gelir arkalardan toplarım sizi, belli mi olur :D :) :p