ANTALYA-20-Ağustos 2006 Pazar Düzlerçamı Gezisi

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Sevgili arkadaşlarım, merhaba,

Bu hafta 20 ağustos pazar günü Düzlerçamına bisikletlerimiz ile bir gezi tertip ettik. :)
Düzlerçamı Antalya'nın kuzey batısına , Korkuteli yolu üstüne düşen ormanlık bir alan. Çam ağaçlarının içinde mis gibi havası olan bir yer . Antalya halkının piknik yaptığı, orman içinde güzel bir yer.;)

Düzlerçamı Antalya kent merkezine yaklaşık 20-25 km dir. Burada yaban av hayvanları yaban keçisi ve alageyik yetiştirme sahaları mevcuttur. :)

Düzlerçamından 3-4 km sonra da tabii güzellikli 115 metre derinliği olan meşhur Güver uçurumu vardır. Sadece 3-4 km yolumuz stabilize toprak yol gerisi asfalttır.

Yanımıza yiyecek, içecek,yama takımı, yedek lastik, pompa,tabiki de kask , eldiven almayı da unutmayalım.;)

Bu hafta tam 6 gün önceden duyurumu yapıyorum.

Pazar sabahı buluşma yerimiz: Akdeniz Üniversitesi,Olbia çarşısı, Simitçi cafede saat 8.30 da.:)

Gidiş geliş evimizden gelişimize göre, en fazla 60-70 km gibi olacaktır. Süratimiz herkes biribirini bekleyerek. İsteyenler hızlı gidip bir sonraki noktada beklerler.
Grubumuzun en önemli özelliği geride kimseyi yanlız bırakmamaktır.

Arıza ve lastik patlamalarında herkes birbirine yardımcı olur.:eek:

Tüm Antalya'lı ve katılmak isteyen herkese açıktır.
Sevgi, dostluk, kardeşlik, yardımlaşma birinci kurallarımız.;)

Daha önceki bir gezimizden bir fotomuz.

(link)

Scudo

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
Ender abi cok güzel bir hafta sonu organizasyonu umarım katılım cok yuksek olur ve paylasımda katılım kadar cok olur sizlere iyi eglencelı pedallar dilerim

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hdeveci

Harun 'cum merhaba

İnşallah dediğin gibi katılım yüksek olur. Ama eşimle karar aldık sırf ikimiz bile olsak gideceğiz. Tabi Alllahtan, hastalık , yada olağan dışı birşey olmazsa.

Kalabalık turlar çok iyi oluyor. En güzeli de anlaşabildiğin kişilerle çıkılan turlar oluyor.

Sizlerin İstanbul da yaptığınız turları, gezileri zevkle izliyorum. Hep yanınızda olmak, beraber pedallamak , en büyük hayallerimden biri. Kimbilir bir bakarsın bir perşembe akşamı yanınızda tanımadığınız, ama gönülden tanıdığınız, birisi. Yani ben gelmişim. Kısmet, inşallah bir Perşembe akşamı sizlerle turlamak üzere diyeyim.

Sana ve yeğenlerime neşeli, mutlu ve de bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ya arkadaşlar kıskanıyorum ama fazla güzel foto çekmeyin yaa şuanda işyerindeyim bu fotoları görünce çalışma azmim gelmiyor:D:D:D şaka bir yana güzel bir gezi yapmışsınız..ellerinize ve pedallarınıza sağlık

• Beğen

gky_ant

Üye
Tepki
19
Oraya daha önce pekçok kez tekbaşıma gittim gayet keyifli bir yol. kepez çıkışını saymazsak tabii :)
denkgetirebilirsem hafta sonu size katılmaya çalışacağım fakat bu simitci kafe neresidir bilgim yok. sene başından beri bisikleti biraz aksattığımdan dolayı ve eğer sıcak fazla olursa performansım düşük olacaktır ayrıca.

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@gky_ant

'gky_ant' merhaba

sizi de aramızda görmekten ve tanışmaktan mutluluk duyacağız.
Simitçi cafeyi de bende ilk gidişimde zor buldum ama tarif edeyim.
Akdeniz üniversitesi talebelerin girdiği kapıdan yani meltemin oradaki üst yaya geçitten geçince ki kapıdan . İçeri girerken kapıdaki bekçiye de sorsan gösterir. Kapıdan girip yaklaşık 100- 150 metre sonra sağdaki üstü kamelya ve çiçeklerle sarılmış yaya yolundan gidince çay ocağına geliyorsun orası simitçi cafedir.
Geride kalacağım diye hiç korkma en arka tarafı benden başka kimseye bırakmam. he heh;)

pazara görüşüp tanışmak üzere hoşçakal.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@nisan baklası
İnanıyorumki cok güzel bir tur olacak pazar günü cıkacagınız tur
Ender abicigim inanın sizi persembe günü geldiginizde gormemize gerek yok sıcaklıgınız ve samimiyetinizden hemen hissederiz cok tesekkürler yengeme ve size mutlu saglıklı ve bol pedallı gunler diliyorum sagolun ve iyiki varsınız

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@behcetatinc

Behçet Bey merhaba

Anladığım kadarıyla ben foruma katılmadan önce Antalya' da idiniz . Yüz yüze tanışsak görüşsek iyi olurdu ama. Zaten sizleri sanki , çok uzun zamandan beridir, arkadaşlarım gibi tanıyorum. Gezilerinizden, resimlerinizden ve yazılarınızdan, birbirlerimizi çok iyi tanıyoruz.

Kısmetse önümüzdeki 1-2 ay içinde İstanbul da bir akraba düğünümüz var . Mutlaka İstanbul' a gelince, hepinizi birden görebileceğim, perşembe akşamı turuna veya pazar turlarınıza ( bisiklet bulursam, bulamazsam bile başlama noktanıza gelip ) katılacağım. Sizlerle tanışmak ve beraber pedallamak en büyük isteklerimden biri.

Görüşmek üzere , Hoşçakalın.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@nisan baklası

İstanbul'a geldiğinizde telefonunuzu muhakkak bekliyoruz. Bisiklet bulmayı sorun etmeyin, benim bisikletlerimden birini seve seve size veririm. Ödünç olarak tabii :D

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Ender abi Pazar günü geliyorum bende :D

yuppiiiiiiiiiiiii

:D:D:D:D çook mutluyum

yine görüşürüz ;)

ANTALYAYA gelir de bize ulaşmazsanız var ya

vallahi darılırım billahi darılırım!!!!!!!!

hepinizi bekliyoruz ama şu sıcaklar biraz daha geçsin...

yani alanya yarışından sonra antalya çekilir hale gelicek :)

keşke şöle kalabalık 25 - 30 kişi ekip halinde gezebilsek ne güzel olur du
gerçi o sayıya da az kaldı baya yeni katılanlar oldu....

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hdeveci

Harun'cum merhaba

Çok iyi demişsin, Süper olur İstanbul da olmam. Hem senelerdir istediğim birşey . İstanbulu iyice bir tanımak. Ablamın oğlu , Yeğenimde orda , ev sıkıntımda yok.
Ama ben eşimden 2- 3 gün hariç hiç ayrı kalmadım. Hep anca beraber kanca beraber dedik hayat boyu. Onun izin işini , İstanbul ' daki düğüne göre ayarlıyoruz. Beraber geleceğiz kısmetse.

Eşimle beraber gelince hepinizi görmeden ayrılmam ordan . Hiç merak etme.

Görüşmek üzere, Sana neşeli mutlu günler diler küçük pedalları da öperim
hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@behcetatinc

Behçet bey merhaba

İstanbul' a geldiğimde sizleri görmeden kesinlikle dönmem. Bisiklet işine gelince inanın çok mutlu oldum. Forumdan, sizin bisikletlerinize gözünüz gibi baktığınızı okumuştum. Sizin güveninizi almak benim için büyük onur. Sağolun. Benim prensibim, emanet alınan malı kendi malından daha iyi korumak ve bakmaktır.
Çok teşekkür ederim.
İnşallah görüşüp, tanışıp, beraber pedallayacağız.
Neşeli mutlu günler dilerim
Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: behcetatinc

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@drhakangedik

Hakan bey merhaba
İnşallah gezimiz güzel olur. Forum olarak hep gönülden beraberiz aslında. Hepimiz , hepimizin yaptığı gezilere katılmak istiyor, ama aramızda ki km ler ,buna müsade etmiyor.
Ama forum hepimizi buluşturuyor. Herkes , herkesin yaptığı geziyi , kendi de varmışçasına seyredip , görmediği yerleri resimlerden öğreniyor.

Size , neşeli. mutlu, bol pedallı günler dilerim.

Hoşçakalın.