Antalya-17-Temmuz Serkan Taşdelen’i Finike’ye kadar Uğurlama Gezimiz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@denizcinesim

Merhaba

Foruma resim ve fotoğraf eklemek için önce fotoğraflarınızı 640 x 480 ebadında küçültünüz. (link)

Sonrada fotoğraflarınızı foruma eklemek için (link)

Kolay gelsin.

Sevgi ve selamlarımla.

@Ercan Bayram

Ercan merhaba
Okulunu bitir, yada derslerinin olmadığı zamanda gidelim de istediğin an gideriz. ;)

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakal.

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@edi55

@mertdalkılıç

Ediz'cim, Mert'cim merhaba

Cevablarınız için teşekkür ediyorum. Çok sağolun.

Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen
Tepkiler: sniper

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
ender abi bize tam bi fotoğraf şöleni yapmışsın. okurken bende gitmiş kadar oldum neredeyse. emeğin için çok teşekkürler. çok güzel bi gezi yapmışsınız. Allah devamını getirsin :)

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Ender bey ikinci günü de güzel geçirmişsiniz..

O tırmanışları tekrar hatırladım, böyle zevkli beraberliklere değer o yorgunluklar

Sizin göreviniz güzelliklerle tamamlanmış. Bakalım biz İstanbulda sevgili Serkanı nasıl ağırlayacağız?

Herşey için teşekkürler ve S e v g i l e r..

Sanada sağlıklı ve zevkli yolculuklar Serkan'cığım..

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@boreas.oti

Merhaba

İlgin için teşekkür ediyorum. Bisikletle olunca fotoğraf çekmek ayrı bir önem kazanıyor. Elimizden geldiğince fotoğraf çekip , bu çektiklerimiz de ayıklıyoruz.

Beğendiğine sevindim. ;)

Sevgi ve selamlarımla.

@Necati Bilgen

Necati ağabey merhaba

Hakikaten güzel bir karşılama ve uğrulama yapmaya çalıştık. İmkanlar elverdiğince, Serkan bu yapılanların hepsini, hatta daha fazlasını hak ediyor.

Sizlerinde İstanbul'da çok güzel karşılama yapacağınızdan hiç teredüdüm yok.

Sevgi ve saygılarımla..

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
ender abi ve serkan... ve diğer arkadaşlar...
resimlerinin bi kısmını göremedim ama yazıları iyi anlatmış o dakikaları....:)
ender abinin iyileşip dönüşünün böyle muhteşem olacağı belliydi zaten.....:):):)

serkan senide kutluyorum... memleketimizizn güzel insanlarıyla ve tabiyatını bizlerle buluşturduğun için... görüşmek üzere... belki yolun bi gün denizliden de geçer....

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@sniper

Merhaba Hüseyin'cim

Serkan daha yola çıkmadan çok önce ona Antalya'ya gelişinde mutlaka seni karşılarım diye söz vermiştim.
Kısmet genede karşıladım. Karşılarken eşimde yanımda geldi. serik'tende Mustafa Teke katıldı.
Serka'ı uğurlarken Konur sağolsun bizi yanlız bırakmadı. Elimizden geldiğince Serkan'a eşlik ettik.

Sevgi ve selamlarımla.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
Bir solukta resimlerede baktım hikaye tadındaki anlatımlarınıda okudum ender abicigim,:)
serkan sanada hayırlı yolculuklar büyük ufukları aralamaya devam diyorum tekerine taş bile denk gelmesin.istanbulda nasipse karsılayacagız.

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Ender bey fotoğraflar süper.Serkan abiyede iyi yolculuklar diliyorum buradan.Keşke sizde gelebilseydiniz Serkan abi ile İzmir'e.ama olsun umarım Serkan abi gelene kadar sizde gelmiş olursunuz.Görüşmek dileği ile

• Beğen

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Fotograflari gordukten sonra insanin yol lastikleri alip bagaj takip yollara dusesi geliyor :)

Misafirperverliginiz, fotograflariniz ve anlatiminiz icin cok tesekkurler ediyorum :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Selamlar.
Serkan böylesi bir gezide olmaktan zaten çok mutluydu. Ancak görülüyor ki Serkanı karşılarken, ağırlarken ve uğurlarken Ender Bey de çok mutlu. Fotolar, samimi açıklamlar vs. için Konur da dahil olmak üzere hepinize çok teşekkürler.:)

• Beğen

R4UF

Aktif Üye
Tepki
33
ender abinin yanında olupda mutsuz bi gezi geçirmek mümkün mü mesut abi :)
gerçekten çok ii bi abimiz her konuda yardımcı oluor bize herşey için teşekkür ediorum

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hdeveci

Harun'cum merhaba

Özlettin kendini. İnan seni göremeyince, forumda birşeymi oldu diyorum, kendi kendime.
Sizlerde Serkan'ı İstanbul'da karşılayınca, ne kadar iyi bir arkadaşımız olduğunu göreceksiniz.
En kısa zamanda görüşmek üzere.
Sevgi ve selamlarımla. ;)

@gencizmirli

Deniz'cim merhaba

Bende Serkan'la hiç olmazsa İzmir'e kadar gelmeyi düşünüyordum. Ama kısmet değilmiş. Bir aksilik olmazsa , ay sonunda Serkan'ı İzmir'de yeniden yakalamayı düşünüyorum. Ona süpriz olur, denk gelirsem tabi.

İzmir'e gelince görüşmek , beraber pedallamak üzere.

@Tuğberk Tezel

Tuğberk'cim merhaba

İstediğin an bu düşünceni gerçekleştirebilirsin. Hele Antalya taraflarında pedallamak istersen seni yanlız bırakmayacağımı bilmeni isterim.

@Mesut Girgiç

Mesut'cum merhaba

Valla çok bekledim Serkan'ın gelmesini. Hep dua ettim bir aksilik çıkmasın denk geleyim , onla pedallayım diye. Tabi bu tüm haber veren bisikletçi arkadaşlarım içinde geçerli. Haberim olduktan sonra tüm gelen arkadaşlarımla, pedallamak, onlarla bir olmak benim için büyük mutluluk.

@R4UF

Rauf'cum teşekkür ediyorum, düşündüklerin için. Dediklerin sizlerin iyiliğinden düşündükleriniz.
Teşekkürler.

Hoşçakalın.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Vaayy ben görmeyeli Finike amma değişmiş gelişmiş e tabi Serkan da öyle.
Yahu Serkan yediğin mi yaramıyor aldığın kaloriler cırt diye rampalarda mı gidiyor anlamadım bir deri bir kemik kalmışsın. Muğla'da depola depolayabildiğin kadar ben anlamaz... Demek benim de fit olabilmek için 7500km.lik bir tura ihtiyacım var hahahahaha...

Yahu gün geçmiyor ki mangalsız, kalorisiz bir gezi yapalım. Neyse o da olur inşallah bir gün...

Ender Abi sizi hem misafirperverliğinizden dolayı hem de geliş ve gidişinde Serkan'a eşlik ettiğiniz için kutluyorum.
Sevgilerimle...

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
yaww Ender abi... daha ne yapacaksın... walla o yaptıklarını gördükten sonra acaba bende bisikletimi alıp antalyayamı gelsem diye düşünmedim deil :d walla ayaklarına sağlık...

bu arada serkan az kaldı istanbula... ha gayret...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@KevSerSeri

Kevser'cim merhaba

Bende görmeyeli Finike bayağı ilerlemiş, bir temizlik ve düzen hakim olmuş. Tabi biraz daha çalışmaya ihtiyaç var. Sahiller bomboş. O güzelim deniz hiç ellenmemiş, turiste pek hitap etmiyor. O ağaçların altları ve yol ortalarıda çim ile yemyeşil hale getirilebilinir.
Düşüncelerin için teşekkür ediyorum. Serkan'ın öyle bir deri bir kemik haline bakma, adam sırf kas olmuş, en dik yokuşta bile iki pedalla yanımızdan, V 8 araba gibi roketleyip kaçıyor. :D

Sevgi ve selamlarımla.

@Tarık Duman.

Tarık'cım ben sana geçen sene, neden haber vermedin, seni karşılayım dediğimde, işte sana da böyle eşlik edecektik. :D

Ama sağlık olsun , inşallah gene buralara yolun düşer gene pedallarız beraber.
İstediğin an gel bekleriz. Tabi heber vermeyi unutma.

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.;)

• Beğen
Tepkiler: Tarık DUMAN

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
tebrikler ender abi neredeyse tüm antalya il sınırları içinde konur abi ile beraber serkan abiye destek oldunuz...
belki de serkan abiye bu proje çerçevesinde yol arkadaşı olaRAK siz beraber oldunuz en uzun süre...

inşallah izmir de de karşılaşırsınız...serkan abiye kesintisiz pedallar...

serik'ten mustafa

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@mustafateke34

Sağolasın Mustafa'cım
Ama çorbada seninde tuzun oldu. Sanada teşekkürler. Gönül isterdi ki çok kalabalık bir grupla karşılayabilseydik Serkan'ı. Ama olsun ben arkadaşımı yanlız bırakmadım bu yeter bana. ;)

Kısmetse yarın sabahtan İzmir'e yola çıkıyorum. Onu gene İzmir girişinde karşılıyacağım kısmetse.
Denizli ve Sarayköyden öğlene doğru geçerkende forumdan arkadaşlara bir merhaba derim yarın. ;)
O da çok sevinecektir, büyük ihtimalle.
Hayırlısı. :)

Sevgi ve selamlarımla.