Antalya-17 Haziran 2007 Düden, Kurşunlu, Perge, Kundu Gezimiz.

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Forumdaki Dostlarım.

Bu pazar günü , daha önceki gezimizde kararlaştırdığımız gibi. Sabahtan 8.30 da Selekler karşısında ki parkta buluşup Güllük caddesi, 100.yıl, mevlana kavşağı üzerinden düden yoluna gidiyoruz.
    Düdeni geçip, ara Isparta yoluna çıkıp Kurşunlu şelalesine gidiyoruz. Kurşunluyu geçince, daha önce girdiğimiz akarsu ve orman içine girip kısa bir piknik yapıyoruz. Sonra yola orman içinden devam edip, Perge harabeleri ve Aksu dört yol ağzına çıkıyoruz. Kundu Oteller bölgesine yola devam ediyoruz. Bir tek burda biraz dik bir rampa var, gerisi bisiklet sürüş için çok güzel bir yol. Daha olmadı, rampayı elde çıkarız, hava sıcak olacak çünkü.
    Sonra denize kavuşup perşembe akşamı yaptığımız dönüş yoluna çıkıyoruz.
    Denize girmek için Trt kampı yakınında bir alanı kullanmamız daha mantıklı olacak.
    İsteyenler Kurşunludaki buz gibi akarsuda da serinleyebilirler.

Pazar gezisi : 17 haziran 2007

Rota : Düden, Kurşunlu, Aksu, Kundu, Lara ve dönüş.

Yaklaşık Kilometre : 75- 85 kilometre olması lazım.

Hareket saati : 8.30

Hareket yeri : Selekler karşısındaki park.

Yanımızda olması gereken malzemeler : Kask, eldiven, gözlük, yama takımı, iç lastik, pompa, güneş kremi, mayo, yedek tişört almanız kendi menfaatiniz içindir. Su almayıda unutmayalım
    Yemek için isteyen evinden hazırlayıp gelebilir. :eek:

Gezilerimize herkes katılabilir.
    Tabi gruba uyum sağlamak zorundadır. :(
    Grubumuz, neşe içinde, arkadaşlık, muhabbet ve gezi grubudur.:)
    Grubumuza yarış amaçlı, performans amaçlı gelmek isteyenler, hayal kırıklığına uğrayacakları için gelmemeleri kendi menfaatlerinedir. :eek:
    Grubumuzda yardımlaşma esastır. :rolleyes:

Sevgi saygı ve selamlarımla.

2. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    ender abi her cümlenizde kalbim yerinden oynadı.:)
    iyi ki bu gibi konularda(bisiklet sevdası)sizin gibi bir öncümüz var. rota mükemmele benziyor. pazara görüşmek üzere.

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
    Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Teşekkürler Atahan'cım

Herşeyi hep beraber yapıyoruz. Ben sadece ekibi toplamaya çalışıyorum. Yoksa herkes aynı özveri ile katılıyor gezilerimize. ;)

Bu haftaki gezimizi daha önce bu rotada yaptık, güzel ve zevkli bir yol. Yolda bayağı çok susayacağız ama, sularımızı almayı unutmayalım.

Gerisi zaten neşe ve muhabbet içinde geçip gidecek.:)

Sevgi ve selamlarımla.

4. kıvanç kaynak

kıvanç kaynak Forum Demirbaşı

Seviye:
    ender amca size bol neşeli ve bol sohbetli geziler benim muğlada maçım olduğu için gelemiyorum pazar günü akşam üstü yola çıkacağım herkeze iyi günler

5. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Abi hayırlı kazasız belasız geziler
    öss olmasa gelirdim :)

6. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    erolcum bugün görüştük gerçi ama sana tekrar başarılar, umarım istediğin bi yeri tutturusun, bi de ilkokul sıraları biraz küçük olur ama dertetme sen minnacık sele üzerinde 100küsur km yol yapan adamsın :p

Ontario bunu beğendi.
    Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Erol'cum sana başarılar diliyorum. İnşallah güzel geçer iyi puanlar alırsın.

Sevgilerimle.

Ontario bunu beğendi.
  8. atteleia

atteleia Üye

Seviye:
    Erol dostum sınavında başarılar ....Arayacaktım aklımdaydın ama inan eve yeni girdim.Dışarıdaykende bir türlü fırsatını bulup arayamadım.Bu saatte de öss ye girecek adam aranmaz..Ziraate bekliyoruz ..;)Hayırlısı olsun ...

Görüşmek üzere..

9. mOnstEr.ay

mOnstEr.ay Yeni Üye

Slm arkadaşlar Ben eray atahan kardeşim saolsun o yönlendirdi beni buraya...
    Hatta bugünkü geziye de gelicektim ama birden 85 km fazla gelirdi o yüzden gelmedim...
    Size iyi eğlenceler...
    Bisikleti toplayıp küçük gezilere katılmak istiyorum aranıza alırsanız... :)

zazoo bunu beğendi.
  10. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    hoşgeldin eray, umarım sen de bi kaç gezi sonra forma girer büyük gezilere de gelirsin, atahan bugün sıcağa rağmen gık demeden, geride falan da kalmadan geldi bizimle. Antalya Ekibi olarak yine çk keyifli bir gezi yaptık, fotoğrafları en kısa zamanda ekleriz.

11. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Ender abi gezi bitti mi bilmiyorum;ama fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum...Senin sayende Antalya'nın bir fotoğraf arşivine sahip olacaz...

12. backbone

backbone Üye

Seviye:
    sizlere iyi geziler diyecegim ama bugun ayın 17 ve saat akşamın 20:49 u olmuş ımarım geziniz keyifli olmuştur.Antalya yaşamak istedigim ender illerden birisidir.Ama ne yazıkki tamamen gelip yerleşemiyorum iş imkanlarından dolayı...belki bir gün karşılaşır turlara beraber gideriz

Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Herkese merhaba

Bu duyurduğumuz gezimizi çok güzel bir ortamda neşe içinde tamamladık.

Resimlere bakmak isterseniz Burayı tıklayınız.

Sevgi ve selamlarımla.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...