Antalya- 15 Ekim 2006 Pazar Termessos gezimiz

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Yarın eğer hava yağmursuz olursa, Antalya' da bisiklet ile gezmeyi sevenler olarak Antik kentlerin en ilginci Toros dağlarının 1050 metresinde Güllük dağı üzerinde kurulmuş Termessos Antik kentini ve milli parkını ziyeret edeceğiz.
Antalya' ya uzaklığı yaklaşık 35-40 Km olan Antik kentin son 9 km si aşırı dik ve dolambaçlı bir yokuş.

Gelmek isteyenlerin bunları gözönünde bulundurmaları gerekir.

Havada yağmur olmazsa, sabah saat 9.30 da ,Selekler karşısı Yavuz Özcan parkından hareket edeceğiz.

Gelmek isteyen bisikletli arkadaşlarımızın, yanına yedek lastik, yama takımı, pompa, kask , eldiven ve üşümemesi için, gerekli elbiseyi alması menfaati icabıdır.

(link)

(link)

(link)

Bu bir performans gezisidir. Yaklaşık yapacağımız Km. 70 - 80 kilometredir.

Hoşçakalın.

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
ender abi seni kutluyorum çok güzel geziler düşünüyorsun hem tarihi gezi hemde hoş bir pazar geziyi birleştiriyorsun umarım kalabalık olursunuz resimleri sabırsızlıkla bekliyorum

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
resimler ve gezi süper olacak
hava tahminleri Pazar güneşli diyor ;)

genel bir gezi olmadığı için performans gezisi olduğu için selekler çarşısı karşısında buluşuyoruz... ;)

Süper bir gezi olacak pilleri şarja koydum bile ;)
tonla fotoğraf çekeceğimm

termessos u hiç görmedim
bundan sonra görmediğimiz yerlere gitmeyi kararlaştırdık

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Bu duyurduğum gezimizi bugün yaptık. Muhteşem bir gezi , tarihe, yolculuk gibi oldu.
Bu gezi ile resim ve açıklayıcı bilgileri en kısa zamanda , şehir içi gezi ve turlar bölümüne atacağım.
(link)

Hoşçakalın