Antalya-11 Şubat 2007 Pazar Kıkgöz tarafına gezimiz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba arkadaşlar.
Yarın ben ve eşim uzun bir yol yapalım dedik. Önce Serik tarafını düşündük, sonra Kırkgöz tarafına gidelim dedik.
Gelmek isteyenlere, yanımızda her zaman yer olduğunu belirtirim. Ercan gelecek, Emre gelecek, Emrenin bir arkadaşı gelecek, Ersin gelemiyor, bademcik ameliyatı olmuş. Yol asfalt. kepez üstünden çıkılarak gidiliyor. Yolu uzatmak istemezsek 60 70- km gibi gidiş geliş bir yol. Zorluk dercesi orta zorlukta. Sadece kepez çıkışı rampa gerisi düz yol.
Gene yardımlaşmalı ve bekleyerek gideceğiz.
Bu gezi gezme amaçlı bir gezidir. Performans gezisi değildir.
Hareket sabahtan, Selekler çarşısının karşısındaki parktan hareket edeceğiz. 9.30 da buluşalım, ama en geç 10 da hareket edelim. Güllükten, dokuma ve ferrokrom önünden kepezi çıkarak devam edeceğiz.
İsteyen herkes katılabilir.

Sevgi ve selamlarımla.

Scudo

mg_61

Üye
Tepki
8
ender abi valla uzun uğraşlar sonucu arkadaşlarla olan planı iptal ederek geliyorum ayrıca sms için sağol.. yarın sabah görüşürüz :)

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
@nalany

nalan hanım geçen haftanın hıncını atarsınız sizin için iyi bir tur olur...

tüm antalya ekibine slmlarımı iletin

PS Ankara ekibinden İsmail

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
baya kalabalık olacak süper :D

Melih ile de tanışacağım sonunda bir türlü denk gelmemişti turlar ;)

@behcetatinc
Abi ne demek ya sorulur mu herkese aramızda yerimiz var çıkın gelin...

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
geziye gelmeyi cok isterdim ,sms 'i sabah ancak görebildim işe giderken.teşekkür ederim msj için.herkese bol slm ve iyi geziler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@behcetatinc

Behçet'cim Merhaba
Sormana bile gerek yok. Başımız üstünde yeriniz var. Geliyorum deyin yeter.
Görüşmek üzere.

@Yetkin

Yetkin'cim
Akşam msn nini açarsın diye baktım ama göremedim. Otomatik mesaj attım. İşin olmasa geleceğini biliyorum. Yada geliyorum desen , seni kepezde bile bekleriz. Biliyorsun.
Sevgi ve selamlarımla.

Az önce gezimizi tamamlayıp eve döndük. Çok ilginç bir gezi oldu , neler olmadı neler. Ama yorgunluktan şimdi biraz yatıp istirahate ihtiyacım var. Kalkınca, gezimizi atarım. Bekleyin. Bizde bu gün bazı ilkler yaşadık.
Bize acil Köpek savar lazım, nerde satılır, kaçadır. Bilenlerden yardım istiyorum.

Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakalın.

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@Ender Alıcıoğlu
Ben varım abi :) ücretsiz :p

Fotoğrafları bekliyorum, eminim mükemmel bir gezi olmuştur. Ailenize ve tüm Antalyalı'lara selamlar saygılar...

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
sağol ender abi...işim olmasa mutlaka gelirdim...bu arada gecmiş olsun mu diyiyim köpekler falan mı saldırdı?fotoları bekliyorum...

nalany

Üye
Tepki
10
@yetkin

Başımıza neler gelmedi ki Yetkin..
Benim heyecandan sabah dörtte uyanıp beklediğim gezimiz maceralarla doluydu..
Daha yola çıkmadan Ender Beylerin teker patladı.. Moralimizi bozmadan Kepez rampasının ve Kırkgöz'ün hayaliyle yola çıktık...
Daha şehir içindeyken Tuncer'i mahallenin Muhtarı 697 No'lu köpek ısırdı.. Acilden acile dolaştık.. Dönüşte Muhtar'ı kayıtlara geçirmeyi ihmal etmedik.
Daha hedefimiz Kırkgöz'e varmadan ben arkadan gelen arabayla köprüye sıkışmayalım derken dereye düşmekle yola düşmek arasında seçim yaptım ve acılar içinde en delikanlı bisikletçi ünvanını aldım.. Antalya'da sabahtan ziyaret etmediğimiz tek acili de ben onurlandırıp az önce geldim..

Etkinliğimiz her şeye rağmen harikaydı.. O kadar keyifliydi ki kolum askıdayken bu uzun mesajı yazacak heyecanı bulabildim..

Sevgili Nazım Bey, İlknur Hanım, Ender Bey, Tuncer, Melih, Ercan ve Emre..
Tüm yardımlarınız için çok teşekkürler.. Minibüsten pek güzel fotolarınızı çektim:) Yarını bekleyin...

En kısa zamanda yeni bir gezide aranızda olacağım...

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

nalany

Üye
Tepki
10
@heng

Teşekkürler İsmail..
Sorma, bir aldım ki geçen haftanın yarım kalan hevesini... Kendi kendime etkinliğime nazar ettim. Bakınız: 2. sayfa, mesaj1

Benden de tüm Ankara'lı arkadaşlarımıza ve Ankara'ya selamlar..

hektor

Üye
Tepki
5
Nalan Hanım, Ender arkadaşım, hepinize geçmiş olsun!!! Umarım bir daha böyle durumlar yaşamazsınız.

Nalan Hanım, kolum askıda demişsiniz, kırık çıkık yoktur umarım. Ama, yeniden katılma azminizi kutluyorum...Tekrar geçmişler olsun!..

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
@nalany

çok geçmiş olsun nalan hanım,üzüldüm gerçekten...ucuz atlatmışsın...inşallah önemli bişey yoktur,tuncer bey sanada geçmiş olsun ,köpekler gercekten başa bela oluyo bazen,bi çözüm bulmak lazım.herkese tekrar geçmiş olsun diliyorum ve buluşmak üzre hafta sonu hoşçakalın:)

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Merhabalar Nalan Hocam;

Hepinize geçmiş olsun. Köpek ısırma olayı benim de başıma gelmişti küçükken, nasıl birşeydir tahmin edebiliyorum durumunuzu. Eminim kaçarken olmuştur, en güvenlisi sakin olup bisikletten inmek ve bisikleti siper olarak kullanmaktır her zaman ki köpek yaklaşamasın...

Ama maalesef ki araçların sıkıştırmasına bulunacak çözüm bu kadar kolay değil, sanırım en az 10 sene kadar beklememiz gerekiyor ki bisiklet yollarına kavuşalım.

Bu arada bir üstteki mesaj büyük Yavuz Abi'ye ait, kendilerine saygılar selamlar.

Geçmiş olsun herkese. Saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba
İyi kötü bitirdiğimiz gezimizi hazırlayıp attım.

(link)

Bundan daha kötü olaylarla karşılaşmadan turlarımızı bitirmek temenisiyle hoşçakalın.

kechisakal

Üye
Tepki
1
ben emre'nin arkadaşı olarak tura katılan tuncay. evet abi köpek saolsun ısırdı biraz beni :) ama iyiyim bi şey yok. görüşmek üzere