Antalya-10 Haziran 2007 Pazar günü Çakırlar Tarafına Gözleme Yeme gezimiz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

10 Haziran pazar günü Çakırlar tarafındaki Pazar yerine gözlemecilere gidiyoruz. Onun için sabahtan evde sıkı kahvaltı yapmayın derim.

Saat 8.30 da Selekler karşısında parkta bizim ekibin her zaman buluşma yeri olan yerde buluşuyoruz.
saat tam 9.00 da hareket edip konyaaltı caddesini takip edip, Beach parktan geçerek boğaçayı köprüsünün ordan Hurma yoluna ve oradan da çakırlara ulaşıyoruz. Sonra Pazar yerinde gözlemelerimizi yiyip, Yemişli, pınar tarafına Orman içini takip ederek gidiyoıruz.

Bu gezimize ilköğretim de okuyanlar sadece yanlarında velileri olmak kaydı ile katılabilirler. Çünkü bundan sonra, İlköğretimde okuyan arkadaşları velileri olmadan yanımıza kabul etmiyoruz. Lise ve dengi okulda okuyan arkadaşlarımız da grup kurallarına uymak şartı ile katılabilirler.

Buluşma yeri : Selekler karşısı park.

Gezi rotası : Çakırlar, Pazar yeri, Yemişli pınar.

Buluşma saati : 8.30, engeç 9.00 da hareket.

Yanımızda olması gerekenler : Yedek lastik, yama takımı, pompa, gerekli ufak takım.

Olmazsa olmazlar : Kask, Gözlük, eldiven.

Bisikletlerinizin bakımlı olması gerekmektedir.

Bizim gezimiz, neşe, dostluk, arkadaşlık gezisidir.
Büyüklere saygı, küçükleri korumak esastır.
Bu kurallara uymayacak, ekşın yapacak olan arkadaşlar başka gruplara katılabilir. Aramıza gelecek olanlar bu kuralları kabul edip gelsinler.

Sevgi ve selamlarımla

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan
Scudo

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
Valla çok güzel bir gezi olacaga benziyor Ender abi yaparda olmazmı ! gelmek isterdim gerçekten haftaya Antalyada işim vardı iptal oldu olmasaydı size katılmak isterdim... İnşallah başka bir sefere katılan herkese iyi eğlenceler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba Özgür'cüm.

Ne güzelmiş, Antalya'ya gelecek olman. Ama inşallah önümüzdeki günlerde gelebilirsin. Telefonum vardır. Gelirsen aramamazlık etme. Sonradan duyarsam gelip gittiğini, çok üzülürüm ona göre.

Sevgi ve selamlarımla.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
günaydın ender abi.senin konuyu şimdi gördüm valla. daha geçen haftadan biliyorsun konuşuyorduk.

hatta siz de gelmiştiniz biz konuşurken .lara fenerde ekşın yaparken :D değişkilik olsun diye.o zamandan beri projemiz vardı.koca in mağarasını gezmekti.
yani satış yapmadım haberiniz vardı. tekrar sölim.:D

sözüm vardı, ve burayı çok merak ediyordum.bir dahaki sefere görüşmek üzere.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Ço güzel bir pazar olması dileği ile..

sanırım bomba gibi bir tur olucak,bol pedallı güzel seyirler..

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Cevap yazan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Unuttuğum bir şeyi de hatırlatayım dedim. Yemişli pınardan biraz daha gidince, sığda olsa, bir küçük derede gene yüzmek isteyenler yüzebilir. Mayolarınızı unutmayın derim.

Tabi güneş yağıda sürmeyi unutmayın, havalar 2 gündür bayağı ısınmaya başladı.

Herkese kapımız açıktır.

Sevgi ve selamlarımla.

necod

Daimi Üye
Tepki
180
ender bey sizin organizasyonunuzla güzel bir gezi olacak sizi kutluyorum
necod

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
@Ontario

ya erol tamam stres falan atman lazım ama bu kadar önemli bi sınava bir hafta kala hiç riske atma bence kendini, çok çok az daha sabır bence, başarılar bu arada:)

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
ender abi yeni kurallar süper olmuş. yarın görüşmek üzere. kendinize iyi bakmanız tavsiyesiyle...

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@Ender Alıcıoğlu
Sevgili Ender abicim kısmet olursa başka bir zaman ki gezine katılmak ve tanışmak dileğiyle, özellikle derede yüzme fikri çok güzel iyi eğlenceler, keyifli geziler. Saygılarımla..

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Engin YILDIZ

Engin'cim merhaba

Aramıza her zaman katılabilirsin. Bizlerde senle pedallamaktan büyük keyif alırız. Zaten , şu forumda olupta Antalya'ya gelen arkadaşlar bizleri arayıpta gelişlerini bildirmezlerse, açıkca ben çok üzülüyorum. Her gelen arkadaşımla tanışmak, bizim en sevdiğimiz bir olay. Onun için gelmeden, yada geldiğinizde mutlaka arayın. ;)

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Antalya ekibinden güzel bi gezi daha benim km 80.67 yi gösterdi
En kötü gezimiz böle olsun

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Sabahtan hava yağışlıda olsa süper bir gezi gerçekleştirdik.
Bu gezimizin fotoğraf ve anlatımı (link) bakmadan geçmeyin.

Sevgi ve selamlarımla.