ANTALYA - 03 Eylül 2006 Çakırlar tarafı gezimiz

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
3 Eylül pazar günü daha önceden forumda yayınladığım üzere 8.30 Akdeniz üniversitesinde buluştuk.

2 gün önce Antalya ' ya yağan yağmurun ve mevsimin değişmeye başlaması sebebiyle hava çok berrak ve sıcaklıkta sabah saatlerinde çok güzeldi. Bunun sonucu olarakta katılım daha önceki katılımlara göre çok iyiydi. 18 kişi ve 17 bisiklet .

Sabahtan yeni katılan arkadaşlarla tanıştık. Ayhan bey forumdan tanışmıştık, yüz görede yani tanıştık. Ama forum zaten bizi birbirimize çok önceden samimi yapmıştı, ikinci arkadaşımız Hüseyin bey , Volkan bey ve İlker arkadaşımız . Her dört arkadaşımızla da hemen tanışıp eski arkadaşcasına anlaştık.Diğer arkadaşlarımı ise hep zaten beraber dolaştığımız arkadaşlarımız.

Nereye gideceğimizde sabahtan bir ikilem çıktı . Sonunda çam ağaçlarının içinde , gölge oranının daha çok olduğu ve zeminin de çok fazla iniş ve çıkış göstermediği çakırlar tarafına gidelim dedik.

Simitçi kafedeki fotolarımız.
(link)
(link)
Üniversiteden çıkarken çektiğimiz
(link)
(link)
(link)
(link)

İlk mola benzinlik küçük bir ayarlama

(link)

Ve artık havada çok sıcak olmadığı için çok fazla mola yok Antalya nın batı tarafına düşen Çakırları geçip pazar günü kurulan pazar yerine geldik. Buranın gözlemesi meşhurmuş . Tabi kalori yaktık hemen geri alacağız.
(link)
(link)
(link)
(link)

Biz atıştırırken atlarımız da bizi seyrediyorlar

(link)

Yemek faslı arasında kanları kaynayan dört gencimiz biz ekşın yapacağız Geyik bayırı rampalarına tırmanacağız dediler işte o delikanlılar
(link)

(link)

Eşimde dur senide çekeyim dedi.
(link)

Geyikbayırına tırmanan gençlerimiz geldi. Hadi biraz daha orman içine doğru pedallayalım dediler. Çandıra doğru devam etmeye başladık.
(link)
Arada tabi akrobaside olacak
(link)

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Pazar yerinde karnımızı doyurup Çandır tarafına doğru yola çıktık . Hava gölgede çok iyi ama güneş altında gene sıcak. Ama rutubet yok terlemedik. Çam ağaçları arasında kah tırmandık kah yokuş aşağı sürat yaptık.Manzara süper.
(link)
(link)

(link)
Dağlar çok ilginç
(link)
(link)

(link)

Dik yokuşlarda biraz yürüyüş yaptık
(link)

son ulaştığımız noktada piknik yapanlar derede yüzenler var oraya oturduk
(link)

gene akrobasi , hemde taşın toprağın ağacın içinde

(link)

(link)
(link)
dinlendikten sonra geri dönüş başladı ilk tırmanış
(link)
manzara güzel

(link)

çeşme başları iyi oluyor.

(link)
Yeniden Pazar yerindeyiz.

(link)
gene burda bir mola
(link)

artık hava iyice ısındı gölgeler aranıyor.

(link)
(link)

Hızlı gençlerimiz ayrıldı. Önden basıp gidelim karaoğlan parkında ekşın yapalım dediler. Bence artık bizim gençlere ayak bağı olmamamız lazım gibi geldi bana . Onları yavaşlatıyoruz. Artık eşim ve ben kendi başımıza gezelim diyoruz. Çünkü onlara yetişemiyoruz.
Bize eşlik yapan arkadaşlarımız.
(link)

Benim bisiklet depoma kadar beni yanlız bırakmayan Can ve Deniz kardeşler. Onlara burdan teşekkür ederim.

(link)

İşte bir pazar gezimizde böyle geçti. Tüm katılan arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim.

Hepinize, neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
18 kişi başladığımız gezimiz
yolda 17 ye düştü yeni katılan bir yarışçı abimiz ayrıldı sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı
feslikan yaylasına dönüşteki yemek yediğimiz yerde de 15 e düştü sayımız
2 arkadaşımız işi olduğu için erken ayrıldı...
biz de 3 arkadaş karaoğlan parkı için ayrıldık...

Resimler için teşekkür ederim Ender abi

@nisan baklası

Ender abi
Ceyhun Ertan ve ben 3ümüz yolda bir kaptırdık...
Ertan ın cep telefonu çalana kadar yaklaşık 41 km hızın altına inmedik (düz yolda)
karşıdan rüzgar vurmasına rağmen...

birbirimizin rüzgarından faydalanarak çok rahat ve hızlı bir şekilde karaoğlan parkına geçtik...

geziye katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Harika bir gün harika bir gezi. Katılımda çok güzel olmuş. Bu demek oluyorki artık Antalya'da da kalabalık grublar görebilecez. Tüm arkadaşlara selamlar. Bizlerle bugünü paylaşan Ender Abiyede çok çok teşekkürler...

Sevgiler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Mesut Girgiç

Mesut bey merhaba

Samimi ilginize çok teşekkür ederim. Benim için eşimle beraber gezebilmemiz çok gurur verici bir şey. Herkese tavsiye ederim. Aynı aktiviteyi beraber yapabilmemiz çok güzel

Duygularınıza eşim ve ben çok teşekkür ederiz. Ailenize de burdan selam göndeririz.

Neşeli, mutlu, bol pedallı günler dileriz.
Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@dogaci24

Serkan'cığım merhaba

İlgine çok teşekkür ederim. Gezimizin katılımı ve neşesi hakikaten çok güzeldi. Zevkli bir gezi yaptık. Tabi bu gezinin zevkli olmasının hava sıcaklığının ve nemin azalmasının da büyük etkisi olduğunu söyleyebilirim.

Antalya bu günlerden sonra bisiklet için git gide daha güzel hava ortamları yaratacak. Artık bütün yaz hava sıcak bisiklete binilmez diyenlere duyurururm. Antalya' da tam bisisklet havası başlıyor. Bisikletlerinizi hazırlayın derim.

Sana neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Artık şu müjdenide ver. Bisikletin geldimi?
Hoşçakal.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Çok güzel bir gezi olmuş,emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederiz.

Katkı ve paylaşımlarınızı özenle takip ettiğimi söylemek isterim,göstermiş olduğunuz ilgi ve çalışmalarınızın devamını merakla bekliyoruz.;)

Antalya yöremize çok çok selamlar olsun...

Saygılar...

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Çok guzel bir gezi olmuş,Katılan butun arkadasların pedalına kuvvet,bu arada manzara resimleri için tşk ederim.Türkiye gerçekten cennet bir ülke değerini bilelim.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
evet ender abicim adersi karıstırmısım :))) mukemmel bir pazar daha gecirmissiniz imrendimmi?bilmem sence imrenmismiyimdir abicigim :)hemde cok sizlere tesekkur ediyorum ender abicim ,gerci icinde sizin bulundugunuz bir gezide güzellikten baska ne olabilirki harikaymıs pzaar günü ,ama bizimde pazar günümüz harıkaydı ender abicim resimleri behcet koyacak sanırım,size yengeme ve tüm antalyadaki bisiklet severlere saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ender abi tur güzeldi ama abi ayak bağı olduk dedin beni çok üzdün.bütün suç ceyhunun beni gaza getirdi.hadi tempolu gidelim dedi.çeşmede durarız dedik bir baktık çeşme ,pazar alanına gidelim dedik 5 dakika sonrada kendimizi pazar alanında bulduk.ne yapalım tempoya öyle bağlanmışız ki minimum 36 km di yokuşlarda.düzlükte 45-40km hızla devam ettik.ama süperdi.tabii bizdede biraz suç var .sadece ceyhun suçlu değil.yani dayanadık ki ne yapalım.inşallah bir daha ki sefere kendimizi frenleriz.
haftaya turda görüşmek üzere.by

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@pelo-selo

Vay İlknur Hanım merhaba

Sizi de forumda görünce şok oldum. :eek: Hoş geldiniz forumumuza. Yanlız dikkat edin, forumumuz bağımlılık yapıyor. :p
Resmi görmeseydim tanıyamayacaktım. İsme de pek dikkat etmemişim. Sizden korkulur valla. He he heee:D

Forumda ki arkadaşlarıma tanıtayım. Gezilerimi beraber yaptığım kişidir kendileri Yani sevgili eşim. ;)
Onu da burda görmek beni sevindirdi.
Hoşgeldin.

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Ender Abi güzel bir gezi yapmışsınız tebrik ederim. O sıcakta neler çektiğinizi tahmin edebiliyorum. Ben öyle aşırı sıcak havada iki kere yola çıktım ikisinde de güneş fena çarptı. Allah seni inandırsın zor kendime geldim:eek: Aman dikkat edelim. Sağlıklı yaşayalım derken sağlığımızdan da olmayalım değil mi :)

• Beğen

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
Çok güzel bir gezi, o manzara için antalya sıcağında bile pedallamaya değer. Çok teşekkürler

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
güzel insanlar ananılmaz güzel bir seyir olmuş.herne kadar genç kardeşlerimiz pedallarına yüklenmiş olsada.ne mutlu size.resimler için ayrıca teşekkür.bu güzel ülkenin insanlarının tümü sizlerin yaşadığı bu güzellikleri yaşayıp tatmalı.böyle güzel organizasyonlarda her daim var olun ne olur.biz güzel insanların varlığı ile bu dehası oluşumu büyütmemiz mümkün.düşlediğiniz bütün seyirler sizlerle olsun.sevgiyle kalın...